SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47650460

DUROP s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ilava · od 2014
IČO
47650460
DIČ
2024015587
Sídlo
Medňanská 516/9, 019 01 Ilava
firmy v okolí

KonateľOľga Ďurišová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DUROP s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ilava, v registri od 1. 2. 2014. Vo vedení firmy: Oľga Ďurišová. V roku 2025 mala firma tržby 9 tis. € a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2704. z 3 012 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
9 tis. €
Za rok
+248 %
Od 2014
−79 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+38 %2016+22 %2017+57 %2018+74 %2019−20 %2020−1 %2021−0 %2022+17 %2023−72 %2024−95 %2025+248 %
  • Najlepší rok
    2025, +248 %
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby8 536 €2 456 €49 146 €176 571 €150 352 €150 521 €152 023 €190 777 €109 409 €69 880 €57 254 €41 416 €
Výsledok hospodárenia6 170 €−3 067 €−28 976 €11 051 €−9 125 €7 925 €−14 474 €11 310 €10 604 €10 441 €12 027 €8 735 €
Aktíva spolu7 720 €4 272 €8 643 €46 355 €35 929 €53 753 €61 665 €89 123 €90 800 €51 124 €34 685 €21 799 €
Vlastné imanie6 987 €3 538 €6 605 €35 581 €24 529 €44 965 €47 643 €62 117 €50 807 €40 203 €29 762 €17 735 €
Podané29. 6. 202629. 6. 202529. 6. 202429. 6. 202330. 3. 202230. 3. 202130. 6. 202029. 3. 201929. 3. 201828. 3. 201731. 3. 201628. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2704. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
380 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024015587
platiteľ od 1. 4. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Medňanská 516/9, 019 01 Ilava
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 30054/R
Základné imanie
9 000 €
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ilava.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2014
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2014
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Vedenie účtovníctvaod 2014
  • Administratívne službyod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252704. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 11. 2022Nový spoločníkOľga Ďurišová, podiel 100 %
  3. 8. 4. 2022Nový člen vedeniaOľga Ďurišová, konateľ
  4. 1. 4. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024015587
  5. 1. 2. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47650460

DUROP s. r. o. – tržby 9 tis. € – IČO 47650460