SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47656123

AServices, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senec · od 2014
IČO
47656123
DIČ
2024019096
Sídlo
Poľná 4483, 903 01 Senec
firmy v okolí

KonateľIng. Adela Škojcová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AServices, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, v registri od 30. 1. 2014. Vo vedení firmy: Adela Škojcová. V roku 2025 mala firma tržby 219 tis. € (−3,7 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať765. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
219 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2014
+343 %
01 mil.2 mil.2014—2015×37,92016−19 %2017−4 %2018−33 %2019−41 %2020−42 %2021+14 %2022−6 %2023−24 %2024−15 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2015, ×37,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,7 %
    −8,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,7 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    96,5 %
    −1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby219 143 €227 501 €269 167 €353 440 €377 777 €332 669 €571 949 €971 768 €1 460 298 €1 516 551 €1 875 258 €49 454 €
Výsledok hospodárenia3 358 €3 543 €913 €−2 855 €−22 805 €66 €180 €2 729 €9 234 €4 131 €10 212 €4 664 €
Aktíva spolu459 341 €528 093 €453 741 €399 702 €462 436 €421 716 €348 020 €473 294 €568 269 €732 706 €517 395 €13 761 €
Vlastné imanie16 229 €12 148 €9 989 €8 732 €10 963 €33 767 €36 150 €35 970 €33 241 €24 007 €19 876 €9 664 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 20242. 10. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202030. 6. 20192. 7. 201830. 6. 201714. 4. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
765. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024019096
platiteľ od 15. 2. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Poľná 4483, 903 01 Senec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 96675/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senec.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2014
  • Vykonávanie odťahovej služby;od 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod)od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 18. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025765. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 12. 2018Presun sídlaPoľná 4483 Senecpredtým Lichnerova 41A Senec
  3. 15. 2. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2024019096
  4. 30. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47656123

AServices, s. r. o. – tržby 219 tis. € – IČO 47656123