SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47663162

MRM EXPRES - TAXI s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2014
IČO
47663162
DIČ
2024099803
Sídlo
Černovská 3828/16, 010 08 Žilina
firmy v okolí

KonateľMilan Ondreáš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MRM EXPRES - TAXI s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 28. 5. 2014. Vo vedení firmy: Milan Ondreáš. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
−600−400−20002014strata2015strata2016strata2017strata2021—2022—2023—2024strata2025strata
  • Stratové roky
    6 z 9
  • Najslabší rok
    2014, strata 537 €
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192017201620152014
Tržby—————————−480 €—
Výsledok hospodárenia−340 €−340 €0 €0 €0 €——−480 €−480 €−480 €−537 €
Aktíva spolu2 683 €3 023 €3 023 €3 023 €3 023 €3 023 €3 023 €3 503 €3 983 €4 463 €4 463 €
Vlastné imanie2 343 €2 683 €3 023 €3 023 €3 023 €3 023 €3 023 €3 023 €3 503 €3 983 €4 463 €
Podané17. 6. 202628. 3. 202531. 3. 202423. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202130. 10. 20205. 6. 201827. 6. 201730. 3. 201616. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Černovská 3828/16, 010 08 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 5. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 62395/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49320 Taxislužba
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Vykonávanie taxislužby, v územnom obvode Žilinského kraja v počte motorových vozidiel: 1 (jedno), EČ: ZA125FU (vozidlo bez taxametra)od 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Taxislužba — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49320), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 17. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 5. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia taxislužba s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47663162

MRM EXPRES - TAXI s.r.o. – strata 340 € – IČO 47663162