SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47664495

RK development s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2014

predtým topfree s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
47664495
DIČ
2024022935
Sídlo
Lúčna ulica 7295/43, 917 05 Trnava
firmy v okolí

KonateľRudolf Krajčovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RK development s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 31. 1. 2014. Vo vedení firmy: Rudolf Krajčovič. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € (−99,6 %) a stratu 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať14534. z 15 641 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
−100 %
Od 2014
−97 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015−2 %2016+50 %2018+13 %2019+205 %2020+3 %2021+54 %2022−38 %2023+61 %2024+5 %2025−100 %
  • Priemerný rast ročne
    −26,3 %
  • Najlepší rok
    2019, +205 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -12,8 %
    −18,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -12,0 %
    −17,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,2 %
    +0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby2 740 €665 800 €631 500 €391 500 €632 173 €410 673 €397 456 €130 411 €—115 323 €76 779 €78 667 €
Výsledok hospodárenia−28 556 €13 795 €118 429 €89 838 €103 000 €128 448 €70 986 €28 726 €504 €9 352 €−42 077 €−16 465 €
Aktíva spolu237 304 €266 509 €783 342 €1 073 512 €751 526 €676 729 €795 001 €946 382 €550 854 €178 807 €163 709 €191 303 €
Vlastné imanie222 681 €251 237 €495 741 €377 312 €287 475 €184 475 €56 026 €−14 960 €−43 686 €−44 190 €−53 542 €−11 465 €
Podané31. 3. 202627. 3. 202517. 6. 202416. 6. 202328. 6. 202214. 6. 202129. 10. 202028. 6. 201929. 6. 201828. 6. 201727. 6. 201626. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
14534. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024022935
platiteľ od 3. 10. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lúčna ulica 7295/43, 917 05 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 33945/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
VOLCANO MEDI s.r.o. · topfree s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2014
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2014
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • Administratívne službyod 2014
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
  • Počítačové službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202514534. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 12. 2015Zmena obchodného menaRK development s.r.o.predtým VOLCANO MEDI s.r.o.
  3. 30. 12. 2015Presun sídlaLúčna ulica 7295/43 Trnavapredtým Priemyselná 1 Trnava
  4. 30. 12. 2015Nový spoločníkRudolf Krajčovič, podiel 100 %
  5. 11. 12. 2015Nový člen vedeniaRudolf Krajčovič, konateľ
  6. 28. 2. 2015Zmena obchodného menaVOLCANO MEDI s.r.o.predtým topfree s.r.o.
  7. 3. 10. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024022935
  8. 31. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47664495

RK development s.r.o. – tržby 3 tis. € – IČO 47664495