SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47669586

GL.EN. Global Engineering s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47669586
DIČ
2024014828
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľFiorentina Sarracino

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GL.EN. Global Engineering s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 6. 2. 2014. Vo vedení firmy: Fiorentina Sarracino. V roku 2018 mala firma tržby 13 tis. € (−69,3 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať116. z 165 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2018
13 tis. €
Za rok
−69 %
Od 2014
−91 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−43 %2016+6 %2017−52 %2018−69 %
  • Priemerný rast ročne
    −45,5 %
  • Najlepší rok
    2016, +6 %

Ukazovatele 2018

  • Marža
    8,9 %
    −31,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,0 %
    −13,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,9 %
    −12,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,8 %
    −3,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20182017201620152014
Tržby12 856 €41 942 €87 301 €82 319 €145 410 €
Výsledok hospodárenia1 148 €16 951 €58 538 €40 453 €47 971 €
Aktíva spolu127 029 €131 079 €114 148 €51 535 €124 812 €
Vlastné imanie117 091 €115 943 €98 991 €40 453 €47 971 €
Podané12. 6. 201923. 6. 201813. 6. 201728. 6. 201617. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
116. z 165 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2024014828
platiteľ od 30. 4. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 2. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 141274/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2014
  • administratívne práceod 2014
  • sprostredkovateľská činnsoť v oblasti výrobyod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom voľných živností /veľkoobchod/od 2014
  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2018116. z 165
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2018 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 305 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 3 305.

História zmien

Posledná zmena 1. 5. 2021 · 8 záznamov

  1. 1. 5. 2021Zrušená registrácia DPH
  2. 22. 10. 2020Presun sídlaKarpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Šustekova 49 Bratislava - mestská časť Petržalka
  3. 22. 10. 2020Nový spoločníkFiorentina Sarracino, podiel 100 %
  4. 25. 6. 2020Nový člen vedeniaFiorentina Sarracino, konateľ
  5. 15. 10. 2019Presun sídlaŠustekova 49 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Ďurkova 12 Nitra
  6. 12. 6. 2019Podaná účtovná závierkaza rok 2018
  7. 30. 4. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024014828
  8. 6. 2. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47669586

GL.EN. Global Engineering s.r.o. – tržby 13 tis. € – IČO 47669586