SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47669683

Externé obstarávanie s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2014

predtým MM iuris 36 s.r.o.

IČO
47669683
DIČ
2024033066
Sídlo
Pekárska 11, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľIng. Stanislav Rízek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Externé obstarávanie s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 15. 2. 2014. Vo vedení firmy: Stanislav Rízek. V roku 2025 mala firma tržby 82 tis. € (+11,1 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať767. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
82 tis. €
Za rok
+11 %
050 tis.100 tis.2014—2015×37,72016+88 %2017−11 %2018+9 %2019−22 %2020−32 %2021+76 %2022−15 %2023+46 %2024+7 %2025+11 %
  • Najlepší rok
    2015, ×37,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    22,5 %
    +10,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    31,9 %
    +9,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,5 %
    +4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,9 %
    +6,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby81 980 €73 808 €69 123 €47 360 €55 740 €31 647 €46 525 €59 992 €55 070 €62 165 €32 989 €875 €
Výsledok hospodárenia18 481 €8 848 €10 463 €−51 €7 239 €−9 438 €1 630 €4 200 €9 081 €14 024 €−11 111 €−501 €
Aktíva spolu90 270 €55 913 €56 386 €50 771 €59 746 €31 614 €47 919 €51 463 €25 763 €19 337 €15 017 €5 028 €
Vlastné imanie57 865 €39 384 €30 536 €20 073 €20 124 €12 885 €22 323 €20 693 €16 493 €7 412 €−6 612 €4 499 €
Podané29. 3. 202630. 3. 20251. 4. 202419. 3. 202325. 6. 202231. 3. 202131. 3. 202028. 3. 201923. 3. 201815. 3. 201722. 3. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
767. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024033066
platiteľ od 15. 9. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pekárska 11, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 2. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 37538/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MM iuris 36 s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 2014
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2014
  • vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 2014
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • vedenie účtovníctvaod 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • administratívne službyod 2014
  • počítačové službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
41 zmlúv
spolu 50 tis. € · posledná 7. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Stredná priemyselná škola stavebná Dušana Samuela Jurkoviča, Lomonosovova 7, TrnavaZmluva o poskytovaní služieb v oblasti verejného obstarávania 3 tis. €7. 8. 2026
  • Obec Hrnčiarovce nad ParnouZmluva o dielo492 €9. 4. 2026
  • Obec UdičaZMLUVA O POSKYTNUTÍ SLUŽBY2 tis. €8. 4. 2026
  • Obec DubovéZmluva o poskytnutí služby 984 €23. 1. 2026
  • Obec Ivanka pri Dunaji, Moyzesova 1450/57, Ivanka pri DunajiZMLUVA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB1 tis. €7. 1. 2026
  • Reedukačné centrum, TornaľaZabezpečenie výberu realizátora prác "Havarijný stav miestností pre návštevníkov a izolačnej miestnosti v hlavnej budove RC"246 €13. 10. 2025
  • Reedukačné centrum, TornaľaZabezpečenie výberu realizátora prác "Oplotenie-Reedukačné Centrum Tornaľa I.etapa"369 €9. 10. 2025
  • Obec Mýtna, Mýtna 47, 985 53 MýtnaZmluva o poskytnutí služby492 €3. 10. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025767. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

129 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 129.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 9. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2024033066
  3. 31. 3. 2016Presun sídlaPekárska 11 Trnavapredtým Piaristická 2 Nitra
  4. 31. 3. 2016Nový spoločníkIng. Ivona Rízeková, podiel 40 %
  5. 27. 9. 2014Zmena obchodného menaExterné obstarávanie s.r.o.predtým MM iuris 36 s.r.o.
  6. 27. 9. 2014Presun sídlaPiaristická 2 Nitrapredtým B. Bartóka 1048/24 Rimavská Sobota
  7. 27. 9. 2014Nový spoločníkIng. Stanislav Rízek, podiel 60 %
  8. 15. 8. 2014Nový člen vedeniaIng. Stanislav Rízek, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47669683

Externé obstarávanie s.r.o. – tržby 82 tis. € – IČO 47669683