SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47673273

Armilar Holding s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Ružinov · od 2014

predtým TiTa Partners, s. r. o.

IČO
47673273
DIČ
2024050248
Sídlo
Koceľova 14, 821 08 Bratislava-Ružinov
firmy v okolí

KonateľPaulo Daniel Martins

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Armilar Holding s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava-Ružinov, v registri od 26. 2. 2014. Vo vedení firmy: Paulo Daniel Martins. V roku 2025 mala firma tržby 58 tis. € a zisk 40 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1510. z 3 141 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
58 tis. €
Za rok
+111 %
Od 2015
+35 %
050 tis.100 tis.2015—2016+11 %2017−74 %2018−89 %2019×31,42020+101 %2021−12 %2022−7 %2023−63 %2025+111 %
  • Najlepší rok
    2019, ×31,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    70,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    66,3 %
    +92,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    52,6 %
    +72,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    20,6 %
    −4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby57 611 €—27 243 €73 552 €79 090 €90 270 €45 014 €1 433 €12 488 €47 500 €42 763 €
Výsledok hospodárenia40 486 €−5 399 €−10 665 €28 674 €25 899 €45 012 €12 272 €−28 487 €−44 380 €−5 704 €11 490 €
Aktíva spolu76 911 €27 481 €29 680 €45 918 €106 173 €84 405 €45 242 €26 494 €49 404 €101 486 €106 825 €
Vlastné imanie61 105 €20 619 €26 018 €36 683 €103 009 €77 111 €32 098 €19 826 €48 313 €94 623 €100 328 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202514. 6. 202423. 6. 20236. 6. 202225. 6. 20212. 7. 20201. 4. 201919. 6. 20185. 4. 201726. 4. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1510. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 3. 2026
IČ DPH
SK2024050248
platiteľ od 27. 1. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Koceľova 14, 821 08 Bratislava-Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 2. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 97512/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TiTa Partners, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava-Ružinov.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251510. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 9. 2024Zmena obchodného menaArmilar Holding s. r. o.predtým TiTa Partners, s. r. o.
  3. 17. 9. 2024Nový člen vedeniaPaulo Daniel Martins, konateľ
  4. 17. 9. 2024Nový spoločníkPaulo Daniel Martins, podiel 100 %
  5. 27. 1. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2024050248
  6. 26. 2. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47673273

Armilar Holding s. r. o. – tržby 58 tis. € – IČO 47673273