SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47695293

RIVICA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47695293
DIČ
2024046618
Sídlo
Grösslingová 2574/69, 811 09 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Ivica Rozehnal+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RIVICA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 4. 3. 2014. Vo vedení firmy: Ivica Rozehnal a Ivo Rozehnal. V roku 2025 mala firma tržby 102 tis. € (−54,4 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3060. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
102 tis. €
Za rok
−54 %
Od 2014
+32 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+16 %2016+36 %2017+57 %2019−58 %2020+1 %2021+153 %2022+17 %2023+3 %2024−11 %2025−54 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,6 %
  • Najlepší rok
    2021, +153 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,2 %
    −35,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,1 %
    −26,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,8 %
    −25,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,6 %
    +5,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192017201620152014
Tržby101 726 €222 843 €249 205 €241 123 €206 704 €81 653 €80 541 €190 404 €121 183 €89 329 €76 835 €
Výsledok hospodárenia4 283 €87 673 €93 358 €98 026 €105 131 €16 379 €−7 322 €109 718 €76 700 €45 961 €2 897 €
Aktíva spolu112 556 €296 122 €213 561 €119 262 €274 021 €145 782 €141 218 €148 663 €154 303 €69 235 €17 194 €
Vlastné imanie103 985 €291 087 €203 413 €110 055 €243 257 €138 126 €121 748 €115 218 €130 558 €53 858 €7 897 €
Podané28. 3. 202630. 6. 202531. 3. 202430. 3. 20235. 4. 202230. 3. 202130. 6. 202026. 2. 201818. 2. 201727. 3. 201616. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3060. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024046618
platiteľ od 1. 11. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Grösslingová 2574/69, 811 09 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 3. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 97728/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2014
  • výroba a predaj bižutérie, textilných výrobkov, úžitkových predmetov a suvenírov,od 2014
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2014
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2014
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov,od 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2014
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253060. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ivo Rozehnal
  3. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Ivica Rozehnal
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ivo Rozehnal
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Ivica Rozehnal
  6. 3. 10. 2016Nový člen vedeniaIng. Ivo Rozehnal, konateľ
  7. 1. 11. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024046618
  8. 4. 3. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47695293

RIVICA, s. r. o. – tržby 102 tis. € – IČO 47695293