SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47707607

Conex Sport Conseil Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2014
IČO
47707607
DIČ
2024104852
Sídlo
Pri prachárni 20, 040 11 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľGbodja Daniel Cosme Chrysostome

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Conex Sport Conseil Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 13. 6. 2014. Vo vedení firmy: Gbodja Daniel Cosme Chrysostome. V roku 2025 mala firma tržby 1,9 mil. € (+224,6 %) a zisk 64 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať117. z 4 183 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,9 mil. €
Za rok
+225 %
Od 2014
+411 %
01 mil.2 mil.2014—2015−88 %2016+182 %2017−1 %2018+218 %2019+14 %2020−34 %2021+75 %2022+59 %2023+45 %2024−51 %2025+225 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,0 %
  • Najlepší rok
    2025, +225 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,4 %
    +1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    2,3 %
    +1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    108,8 %
    −11,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby1 866 920 €575 212 €1 166 573 €805 812 €508 306 €290 525 €440 222 €387 368 €121 720 €123 281 €43 726 €365 500 €
Výsledok hospodárenia64 365 €12 633 €13 930 €18 311 €20 499 €12 317 €309 909 €73 642 €−150 213 €−199 150 €−390 384 €−40 228 €
Aktíva spolu2 821 018 €1 574 103 €1 476 654 €1 194 881 €814 726 €466 557 €245 468 €199 916 €305 151 €258 689 €482 802 €730 826 €
Vlastné imanie−249 369 €−313 734 €−326 367 €−340 297 €−358 608 €−379 107 €−391 425 €−701 334 €−774 975 €−624 762 €−425 612 €−35 228 €
Podané30. 6. 202629. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202227. 6. 202130. 10. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 201729. 6. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
117. z 4 183 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
29 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024104852
platiteľ od 3. 9. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pri prachárni 20, 040 11 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 6. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 35929/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Činnosť športového agenta zameraná na skontaktovanie dvoch alebo viacerých osôb za účelom vzniku, zmeny alebo ukončenia vzťahu týkajúceho sa profesionálnej zmluvy o výkone športu, ako aj registráciu v národnom profesionálnom športovom zväzeod 2024
  • Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisovod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025117. z 4 183
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

11 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 11.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 9. 2024Nový spoločníkGbodja Daniel Cosme Chrysostome, podiel 100 %
  3. 3. 9. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024104852
  4. 13. 6. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47707607