SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47712414

FinCare s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pozdišovce · od 2014
IČO
47712414
DIČ
2024086042
Sídlo
072 01 Pozdišovce
firmy v okolí

KonateľIng. Zlatko Sinčák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FinCare s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pozdišovce, v registri od 11. 4. 2014. Vo vedení firmy: Zlatko Sinčák. V roku 2025 mala firma stratu 417 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−417 €
Za rok
strata
−2 tis.02 tis.4 tis.2014strata2015—2017+88 %2018+10 %2022strata2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    5 z 8
  • Najlepší rok
    2017, +88 %
  • Najslabší rok
    2025, strata 417 €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222018201720152014
Tržby————4 625 €3 545 €2 950 €—
Výsledok hospodárenia−417 €−350 €−132 €−103 €3 084 €2 793 €1 484 €−116 €
Aktíva spolu−390 €13 826 €−120 €−100 €3 567 €10 323 €1 819 €4 884 €
Vlastné imanie−417 €13 461 €−132 €−103 €3 084 €9 988 €1 484 €4 884 €
Podané30. 6. 202616. 3. 202530. 6. 202417. 3. 20241. 7. 20191. 5. 201829. 6. 201629. 5. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
072 01 Pozdišovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 4. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 35662/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
81210 Generálne čistenie budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pozdišovce.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • fotografické službyod 2014
  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2014
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2014
  • vedenie účtovníctvaod 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • faktoring a forfaitingod 2014
  • vydavateľská činnosťod 2014
  • počítačové službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Generálne čistenie budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81210), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 4. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia generálne čistenie budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47712414

FinCare s.r.o. – strata 417 € – IČO 47712414