SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47717696

VVM Obchodná s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Piešťany · od 2014
IČO
47717696
DIČ
2024069179
Sídlo
Teplická 2287/56, 921 01 Piešťany
firmy v okolí

KonateľKarol Mikloška+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VVM Obchodná s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, v registri od 20. 3. 2014. Vo vedení firmy: Karol Mikloška, Emília Tarabová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 2,7 mil. € (−6,1 %) a zisk 69 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať20. z 1 010 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,7 mil. €
Za rok
−6 %
Od 2014
+579 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015+222 %2016+13 %2017+3 %2018+4 %2019+9 %2020−8 %2021+16 %2022+34 %2023+14 %2024+3 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    +19,0 %
  • Najlepší rok
    2015, +222 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,5 %
    +1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    35,0 %
    +15,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,0 %
    +5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,4 %
    −8,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby2 733 069 €2 909 334 €2 837 853 €2 494 117 €1 856 121 €1 597 854 €1 731 168 €1 581 918 €1 517 361 €1 467 178 €1 297 833 €402 516 €
Výsledok hospodárenia69 337 €25 333 €35 352 €43 095 €−18 664 €−63 484 €30 910 €14 658 €32 997 €7 742 €58 324 €18 443 €
Aktíva spolu774 274 €744 716 €716 153 €548 967 €408 947 €340 799 €402 396 €364 987 €305 612 €318 805 €187 436 €100 688 €
Vlastné imanie198 004 €128 667 €103 334 €65 545 €21 060 €39 723 €103 207 €72 297 €57 739 €24 742 €81 767 €23 443 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20252. 3. 202527. 2. 202518. 7. 202228. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20191. 7. 201828. 6. 201729. 6. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
20. z 1 010 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
18 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024069179
platiteľ od 1. 6. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Teplická 2287/56, 921 01 Piešťany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 3. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 34179/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
77290 Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Piešťany.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Aplikácia prípravkov na ochranu rastlín alebo iných prípravkovod 2014
  • Predaj prípravkov na ochranu rastlín alebo iných prípravkovod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
  • Počítačové službyod 2014
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Verejné obstarávanieod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
40 zmlúv
spolu 161 tis. € · posledná 30. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Základná školaRámcová zmluva—30. 9. 2026
  • Materská škola, 8. mája 2, PiešťanyRámcová kúpna zmluva —24. 8. 2026
  • Materská škola, Staničná 2, PiešťanyRámcová kúpna zmluva—7. 7. 2026
  • Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Stromová 34, PiešťanyZmluva o poskytovaní praktického vyučovania LETO 2025/2026—13. 5. 2026
  • Základná škola, Brezová 19, PiešťanyRámcová dohoda—31. 12. 2025
  • Stredná odborná škola obchodu a služieb, Mojmírova 99/28, Piešťany, Mojmírova 99/28, PiešťanyRámcová dohoda - ovocie, zelenina 202612 tis. €12. 12. 2025
  • Materská škola, Staničná 2, PiešťanyRámcová kúpna zmluva—31. 7. 2025
  • Hotelová akadémia Ľ. Wintera2 ovocie Dodatok č. 1 k Rámcovej dohode - potraviny VVM Obchodná—6. 6. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 77290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202520. z 1 010
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 11. 2018Nový spoločníkMarián Mikloška, podiel 33,5 %
  3. 30. 11. 2018Nový spoločníkKarol Mikloška, podiel 33,5 %
  4. 30. 11. 2018Nový spoločníkBc, Emília Tarabová, podiel 33 %
  5. 1. 6. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024069179
  6. 20. 3. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47717696

VVM Obchodná s.r.o. – tržby 2,7 mil. € – IČO 47717696