SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47724404

Benell s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Mikuláš · od 2014
IČO
47724404
DIČ
2024064273
Sídlo
Kpt. Nálepku 1390/11B, 031 01 Liptovský Mikuláš
firmy v okolí

KonateľPaedDr. Mgr. Miroslav Bendík+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Benell s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, v registri od 20. 3. 2014. Vo vedení firmy: Miroslav Bendík a Prof. Elena Bendíková. V roku 2025 mala firma tržby 577 tis. € (+76,6 %) a zisk 349 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať59. z 112 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
577 tis. €
Za rok
+77 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015×132016+114 %2017−14 %2018−93 %2019+9 %2020×17,42021−52 %2022×31,92023+86 %2024−32 %2025+77 %
  • Najlepší rok
    2022, ×31,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,2 %
    −9,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,0 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,5 %
    −19,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby577 485 €326 913 €482 356 €259 202 €8 137 €17 083 €980 €895 €13 560 €15 780 €7 375 €568 €
Výsledok hospodárenia349 €1 963 €4 460 €667 €211 €464 €694 €651 €1 993 €1 633 €1 469 €104 €
Aktíva spolu830 268 €501 498 €531 224 €86 394 €20 752 €22 690 €18 028 €17 323 €23 479 €16 986 €9 903 €7 633 €
Vlastné imanie194 853 €20 304 €18 341 €13 881 €12 219 €12 008 €11 544 €10 850 €10 199 €8 206 €6 573 €5 104 €
Podané20. 3. 20265. 3. 20252. 2. 202425. 2. 20234. 3. 202221. 2. 202127. 2. 20201. 3. 201912. 3. 20187. 3. 201729. 3. 201625. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
59. z 112 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024064273
platiteľ od 1. 5. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kpt. Nálepku 1390/11B, 031 01 Liptovský Mikuláš
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 3. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 62153/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4683 Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Mikuláš.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4683), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202559. z 112
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 20. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2024064273
  3. 20. 3. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47724404

Benell s. r. o. – tržby 577 tis. € – IČO 47724404