SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47724731

Wesconi s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2014
IČO
47724731
DIČ
2024061985
Sídlo
Námestie slobody 2, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľWerner Heinz Schmitz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Wesconi s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 20. 3. 2014. Vo vedení firmy: Werner Heinz Schmitz. V roku 2025 mala firma tržby 343 tis. € (+10,5 %) a zisk 147 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1243. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
343 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2014
+82 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+27 %2016+109 %2017+116 %2018−74 %2019+31 %2020−8 %2021+41 %2022−74 %2023−9 %2024+170 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,6 %
  • Najlepší rok
    2024, +170 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    42,8 %
    −3,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    28,9 %
    −10,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    23,7 %
    −11,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,9 %
    +6,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby342 635 €310 128 €114 913 €126 570 €482 524 €341 869 €371 981 €284 337 €1 082 064 €499 894 €239 052 €187 980 €
Výsledok hospodárenia146 729 €143 246 €7 034 €−29 322 €61 620 €5 424 €−108 280 €68 488 €122 730 €77 497 €27 419 €58 837 €
Aktíva spolu617 986 €406 266 €292 995 €323 246 €369 750 €220 349 €204 865 €329 566 €278 070 €157 508 €99 541 €92 568 €
Vlastné imanie507 437 €360 709 €222 463 €215 430 €244 752 €183 132 €177 708 €285 988 €228 231 €122 997 €72 919 €63 837 €
Podané5. 3. 20266. 6. 20255. 3. 202423. 6. 20231. 3. 202216. 2. 202120. 5. 202028. 2. 201920. 3. 20182. 3. 201717. 3. 201613. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1243. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024061985
platiteľ od 29. 4. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie slobody 2, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 3. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 26679/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 21. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO)Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci—21. 8. 2026
  • Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO)Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci—3. 9. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251243. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

31 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 31.

História zmien

Posledná zmena 5. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 5. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 5. 2021Zápis konečného užívateľa výhodWerner Heinz Schmitz
  3. 13. 3. 2021Presun sídlaNámestie slobody 2 Banská Bystricapredtým Kremnička 3 Banská Bystrica
  4. 29. 4. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024061985
  5. 20. 3. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47724731

Wesconi s.r.o. – tržby 343 tis. € – IČO 47724731