SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47726504

RNDr. Ivan Sedilek, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47726504
DIČ
2024084733
Sídlo
Matúšova 20, 811 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľRNDr. Ivan Sedilek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RNDr. Ivan Sedilek, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 9. 4. 2014. Vo vedení firmy: Ivan Sedilek. V roku 2025 mala firma tržby 142 tis. € (−8,9 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať719. z 1 614 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
142 tis. €
Za rok
−9 %
Od 2014
+167 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+60 %2016+8 %2017+4 %2018+34 %2019−2 %2020−7 %2021+0 %2022+3 %2023−7 %2024+37 %2025−9 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,3 %
  • Najlepší rok
    2015, +60 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,2 %
    +5,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,9 %
    +10,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,6 %
    +9,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,3 %
    −1,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby141 545 €155 430 €113 493 €121 758 €117 805 €117 688 €126 065 €128 183 €95 629 €92 040 €85 062 €53 079 €
Výsledok hospodárenia10 153 €2 541 €117 €1 274 €2 276 €9 188 €1 238 €5 243 €6 465 €7 001 €8 140 €9 368 €
Aktíva spolu80 290 €69 222 €60 453 €72 892 €58 746 €58 004 €73 255 €48 168 €37 502 €37 652 €23 412 €17 095 €
Vlastné imanie68 003 €57 850 €55 309 €55 192 €53 918 €51 642 €42 454 €41 216 €35 973 €29 508 €22 507 €14 368 €
Podané30. 6. 202627. 6. 202519. 4. 202425. 6. 202322. 6. 20227. 6. 202127. 6. 202026. 6. 201913. 6. 201829. 6. 201722. 6. 201629. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
719. z 1 614 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024084733
platiteľ od 1. 2. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Matúšova 20, 811 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 4. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 98419/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2014
  • sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,od 2014
  • reklamné a marketingové služby,od 2014
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2014
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2014
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2014
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6820), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025719. z 1 614
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 12. 2025Nový spoločníkRNDr. Ivan Sedilek, podiel 100 %
  3. 1. 2. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2024084733
  4. 9. 4. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47726504

RNDr. Ivan Sedilek, s. r. o. – tržby 142 tis. € – IČO 47726504