SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47734639

Yamicom s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2014
IČO
47734639
DIČ
2024087065
Sídlo
Dvorkinova 24, 040 22 Košice
firmy v okolí

KonateľMgr. Peter Revay

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Yamicom s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 25. 4. 2014. Vo vedení firmy: Peter Revay. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2531. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2014
−81 %
020 tis.40 tis.2014—2015+61 %2016−78 %2017×6,42018−92 %2019+40 %2020+59 %2021−86 %2022−23 %2023−96 %2024×117,82025−14 %
  • Najlepší rok
    2024, ×117,8

Ukazovatele 2025

  • ROE
    22,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,6 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,7 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby3 050 €3 535 €30 €744 €964 €7 059 €4 428 €3 169 €37 701 €5 908 €26 335 €16 325 €
Výsledok hospodárenia2 710 €1 888 €−57 €−4 €−222 €114 €216 €−756 €1 683 €1 624 €27 €20 €
Aktíva spolu12 521 €9 811 €7 583 €7 655 €7 645 €9 246 €7 811 €7 537 €15 099 €7 517 €9 031 €5 020 €
Vlastné imanie12 181 €9 471 €7 583 €7 641 €7 645 €7 867 €7 753 €7 537 €8 354 €6 671 €5 047 €5 020 €
Podané14. 6. 202630. 3. 202530. 3. 202430. 3. 202328. 3. 202223. 5. 202129. 6. 20201. 4. 20193. 4. 201831. 3. 201730. 3. 201619. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2531. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2024087065
platiteľ od 15. 1. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dvorkinova 24, 040 22 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 4. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 35697/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2014
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • Verejné obstarávanieod 2014
  • Vydavateľská činnosťod 2014
  • Vedenie účtovníctvaod 2014
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2014
  • Fotografické službyod 2014
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 3 tis. € · posledná 26. 10. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252531. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 14. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 8. 2022Nový spoločníkMgr. Peter Revay, podiel 100 %
  3. 15. 1. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2024087065
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Peter Revay
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Peter Revay
  6. 25. 4. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47734639

Yamicom s.r.o. – tržby 3 tis. € – IČO 47734639