SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47736194

OPTIMUM SK, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014

predtým Neliva s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
47736194
DIČ
2024114433
Sídlo
Dúbravská cesta 2, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
firmy v okolí

KonateľJarosław Szymański

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

OPTIMUM SK, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves, v registri od 25. 4. 2014. Vo vedení firmy: Jarosław Szymański. V roku 2025 mala firma tržby 25,9 mil. € (−44,9 %) a zisk 27 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1. z 1 244 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
25,9 mil. €
Za rok
−45 %
Od 2019
−10 %
025 mil.50 mil.75 mil.2019—2020+144 %2021−11 %2022+16 %2023−11 %2024−27 %2025−45 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,7 %
  • Najlepší rok
    2020, +144 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    0,2 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    101,5 %
    +0,4 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182014
Tržby25 915 454 €47 053 194 €64 205 786 €72 091 832 €62 406 159 €70 093 322 €28 714 504 €——
Výsledok hospodárenia26 731 €33 505 €29 685 €30 803 €13 894 €30 762 €8 795 €0 €−414 €
Aktíva spolu12 074 765 €18 372 625 €18 710 402 €17 845 188 €11 173 982 €21 076 604 €1 619 621 €4 586 €4 586 €
Vlastné imanie−186 362 €−213 092 €−246 598 €−276 283 €−45 743 €39 557 €13 795 €4 586 €4 586 €
Podané30. 6. 202626. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202129. 10. 20201. 7. 201931. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1. z 1 244 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
10 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024114433
platiteľ od 15. 3. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dúbravská cesta 2, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 4. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 105632/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
96020 Kadernícke a kozmetické služby
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
EkoPalivá Bratislava, s.r.o. · Neliva s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Pánske, dámske a detské kaderníctvood 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Vedenie účtovníctvaod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kadernícke a kozmetické služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251. z 1 244
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kadernícke a kozmetické služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

85 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 85.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 12. 2021Nový spoločníkJarosław Szymański, podiel 100 %
  3. 20. 11. 2020Presun sídlaDúbravská cesta 2 Bratislava - mestská časť Karlova Vespredtým Bajkalská 29D Bratislava
  4. 5. 10. 2018Nový člen vedeniaJarosław Szymański, konateľ
  5. 14. 3. 2017Zmena obchodného menaOPTIMUM SK, s. r. o.predtým EkoPalivá Bratislava, s.r.o.
  6. 15. 3. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2024114433
  7. 18. 7. 2015Zmena obchodného menaEkoPalivá Bratislava, s.r.o.predtým Neliva s.r.o.
  8. 18. 7. 2015Presun sídlaBajkalská 29D Bratislavapredtým Na pažiti 941/63 Špačince
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kadernícke a kozmetické služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47736194

OPTIMUM SK, s. r. o. – tržby 25,9 mil. € – IČO 47736194