SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47736500

Farmara s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bučany · od 2014

predtým WERANDA, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
47736500
DIČ
2024068794
Sídlo
Šľachtiteľská ulica 591/2, 919 28 Bučany
firmy v okolí

KonateľIveta Rabarová

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Farmara s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bučany, v registri od 3. 4. 2014. Vo vedení firmy: Iveta Rabarová. V roku 2025 mala firma tržby 29 tis. € (+102,9 %) a stratu 920 €.

4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
29 tis. €
Za rok
+103 %
Od 2014
+12 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+268 %2016+53 %2017−23 %2018−91 %2019−11 %2020−15 %2021+126 %2022+161 %2023−11 %2024−64 %2025+103 %
  • Najlepší rok
    2015, +268 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,2 %
    +46,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -2,7 %
    +17,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,8 %
    +13,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,8 %
    +12,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby29 000 €14 295 €40 000 €45 115 €17 293 €7 667 €8 970 €10 088 €113 150 €146 855 €95 702 €26 005 €
Výsledok hospodárenia−920 €−7 052 €20 532 €12 909 €255 €1 525 €−594 €−23 505 €16 408 €−13 864 €−2 962 €−24 686 €
Aktíva spolu52 178 €45 093 €55 402 €27 812 €24 729 €22 769 €21 380 €26 609 €70 997 €57 101 €47 508 €13 314 €
Vlastné imanie34 546 €35 466 €42 518 €21 986 €9 077 €8 822 €7 297 €7 891 €21 396 €−8 912 €−22 648 €−19 686 €
Podané29. 6. 202626. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202311. 5. 202223. 6. 202110. 6. 202030. 6. 201930. 6. 201810. 6. 201712. 6. 201622. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
114. z 195 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024068794
platiteľ od 30. 5. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šľachtiteľská ulica 591/2, 919 28 Bučany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 4. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 34269/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
13990 Výroba ostatného textilu i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Phar 1 s. r. o. · WERANDA, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bučany.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatného textilu i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 13990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025114. z 195
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatného textilu i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 5. 2022Zmena obchodného menaFarmara s. r. o.predtým Phar 1 s. r. o.
  3. 7. 5. 2022Presun sídlaŠľachtiteľská ulica 591/2 Bučanypredtým 591 Bučany
  4. 7. 5. 2022Nový spoločníkIveta Rabarová, podiel 100 %
  5. 22. 10. 2021Zmena obchodného menaPhar 1 s. r. o.predtým WERANDA, s.r.o.
  6. 3. 1. 2018Presun sídla591 Bučanypredtým Malženická cesta 3/6981 Trnava
  7. 30. 5. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024068794
  8. 3. 4. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatného textilu i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47736500

Farmara s. r. o. – tržby 29 tis. € – IČO 47736500