SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47737841

ADEWIS, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lužianky · od 2014
IČO
47737841
DIČ
2024081895
Sídlo
Rastislavova 783/388, 951 41 Lužianky
firmy v okolí

KonateľIng. Klaudia Hunková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ADEWIS, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lužianky, v registri od 18. 4. 2014. Vo vedení firmy: Klaudia Hunková. V roku 2025 mala firma tržby 46 tis. € (+3,4 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať934. z 1 678 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
46 tis. €
Za rok
+3 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+116 %2016+206 %2017−22 %2018+98 %2019+38 %2020+25 %2021+76 %2022+30 %2023+0 %2024−6 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2016, +206 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,2 %
    +4,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    29,2 %
    +16,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,4 %
    −26,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby46 404 €44 887 €47 618 €47 414 €36 549 €20 796 €16 680 €12 075 €6 101 €7 810 €2 550 €1 178 €
Výsledok hospodárenia3 826 €1 560 €−6 934 €2 025 €3 651 €339 €1 629 €−2 676 €−6 272 €−3 123 €−664 €−2 153 €
Aktíva spolu13 115 €12 272 €11 142 €21 090 €19 340 €16 424 €13 600 €13 650 €11 800 €16 790 €3 035 €3 186 €
Vlastné imanie9 918 €6 092 €4 532 €11 466 €9 441 €5 790 €5 450 €3 821 €−7 211 €−939 €2 183 €2 847 €
Podané8. 4. 202611. 3. 202510. 3. 202431. 5. 20239. 5. 202231. 3. 202129. 1. 202013. 2. 20197. 2. 201830. 1. 201722. 2. 20165. 2. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
934. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2024081895
platiteľ od 1. 7. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rastislavova 783/388, 951 41 Lužianky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 4. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 37246/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lužianky.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Vydavateľská činnosťod 2014
  • Masérske službyod 2014
  • Fotografické službyod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
  • Počítačové službyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 18. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025934. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 8. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2025Zrušená registrácia DPH
  3. 1. 7. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2024081895
  4. 18. 4. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47737841

ADEWIS, spol. s r.o. – tržby 46 tis. € – IČO 47737841