SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47739771

LOGI - MK, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2014
IČO
47739771
DIČ
2024069388
Sídlo
Partizánska 45, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Kosťun+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LOGI - MK, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 7. 4. 2014. Vo vedení firmy: Michal Kosťun a Michal Kosťun. V roku 2024 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2024
−340 €
Za rok
strata
−30 tis.−20 tis.−10 tis.010 tis.2014—2015strata2016—2017strata2018—2019strata2021—2022—2023—2024strata
  • Stratové roky
    4 z 10
  • Najlepší rok
    2017, strata
  • Najslabší rok
    2015, strata 24 tis. €

Ukazovatele 2024

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201920182017201620152014
Tržby—————22 022 €31 158 €43 840 €46 893 €14 502 €37 870 €
Výsledok hospodárenia−340 €0 €0 €0 €—−1 840 €64 €−273 €1 673 €−23 820 €2 489 €
Aktíva spolu0 €0 €0 €5 000 €3 160 €3 160 €8 953 €10 329 €62 642 €8 850 €31 812 €
Vlastné imanie−340 €——5 000 €3 160 €3 160 €8 713 €8 889 €9 162 €−16 331 €7 489 €
Podané31. 3. 20252. 1. 20249. 3. 202310. 2. 202212. 1. 202115. 1. 202027. 3. 201928. 3. 201817. 3. 201726. 3. 201625. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Partizánska 45, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 4. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 30361/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
1610 Služby súvisiace s pestovaním plodín
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2014
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Administratívne službyod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby súvisiace s pestovaním plodín — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1610), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

107 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 107.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2025 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 4. 6. 2014Nový člen vedeniaMichal Kosťun, konateľ
  3. 7. 4. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby súvisiace s pestovaním plodín s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47739771

LOGI - MK, s. r. o. – strata 340 € – IČO 47739771