SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47740531

STELA SERVIS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2014
IČO
47740531
DIČ
2024075361
Sídlo
Beskydská 5006/3, 974 11 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľTomáš Schwarz+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STELA SERVIS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 10. 4. 2014. Vo vedení firmy: Tomáš Schwarz a Miroslav Majan. V roku 2025 mala firma tržby 300 tis. € (+2,2 %) a stratu 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať612. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
300 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2014
+413 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+153 %2016+21 %2017+6 %2018+16 %2019−1 %2020−2 %2021+12 %2022+5 %2023+13 %2024+4 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,0 %
  • Najlepší rok
    2015, +153 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,8 %
    +8,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -42,1 %
    +73,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,8 %
    +22,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,6 %
    +12,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby300 315 €293 948 €283 819 €250 461 €238 270 €213 544 €218 986 €220 590 €190 385 €179 450 €148 056 €58 501 €
Výsledok hospodárenia−8 360 €−32 470 €2 954 €−15 089 €−26 889 €−15 467 €2 774 €937 €1 128 €2 922 €2 036 €358 €
Aktíva spolu173 628 €118 018 €119 472 €119 056 €68 540 €41 627 €70 429 €74 159 €71 894 €54 879 €39 611 €24 136 €
Vlastné imanie19 835 €28 195 €60 664 €57 709 €−27 201 €−312 €15 156 €12 382 €11 446 €10 317 €7 395 €5 358 €
Podané25. 6. 202626. 6. 20251. 7. 202427. 3. 202330. 3. 202230. 3. 202130. 3. 202024. 3. 201925. 3. 201830. 3. 201719. 3. 20161. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
612. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024075361
platiteľ od 19. 5. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Beskydská 5006/3, 974 11 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 4. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 26749/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • vykonávanie odťahovej službyod 2014
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2014
  • opravy karosériíod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 15 tis. € · posledná 27. 6. 2024

Posledné zmluvy

  • Pamiatkový úrad Slovenskej republiky  Rámcová dohoda č. 101/202415 tis. €27. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025612. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 5. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024075361
  3. 10. 4. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47740531

STELA SERVIS s.r.o. – tržby 300 tis. € – IČO 47740531