SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47760737

AZCON s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47760737
DIČ
2024092950
Sídlo
Palisády 25, 811 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľAndrej Zelenay

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AZCON s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 7. 5. 2014. Vo vedení firmy: Andrej Zelenay. V roku 2025 mala firma tržby 152 tis. € (+53,0 %) a zisk 92 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať523. z 4 294 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
152 tis. €
Za rok
+53 %
Od 2014
+421 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+201 %2016−75 %2017−16 %2018+137 %2019+130 %2020−40 %2021+94 %2022+4 %2023−34 %2024+23 %2025+53 %
  • Najlepší rok
    2015, +201 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    60,8 %
    −1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    51,0 %
    +10,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    40,6 %
    +1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    20,5 %
    +17,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby152 065 €99 376 €80 631 €122 798 €118 455 €60 939 €102 298 €44 396 €18 758 €22 234 €87 817 €29 170 €
Výsledok hospodárenia92 405 €61 388 €47 193 €77 098 €78 913 €29 225 €47 750 €13 772 €3 248 €7 456 €22 823 €12 279 €
Aktíva spolu227 818 €156 469 €135 453 €150 762 €142 077 €93 929 €86 883 €74 016 €65 054 €48 486 €45 028 €21 935 €
Vlastné imanie181 166 €151 761 €133 373 €136 217 €118 619 €80 706 €64 009 €53 330 €45 806 €47 558 €40 102 €17 279 €
Podané18. 6. 202623. 6. 202514. 3. 202419. 5. 20233. 5. 202222. 3. 202119. 5. 202021. 3. 201922. 3. 201827. 3. 201727. 6. 201619. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
523. z 4 294 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
25 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024092950
platiteľ od 15. 1. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palisády 25, 811 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 5. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 98775/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
097900CAKA0000328320
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2014
  • Faktoring a forfaitingod 2014
  • Fotografické službyod 2014
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Administratívne službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025523. z 4 294
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 1. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2024092950
  3. 7. 5. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47760737

AZCON s.r.o. – tržby 152 tis. € – IČO 47760737