SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47765119

Connor s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47765119
DIČ
2024087637
Sídlo
Sibírska 62, 831 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPeter Kollárovits

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Connor s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 5. 2014. Vo vedení firmy: Peter Kollárovits. V roku 2025 mala firma tržby 124 tis. € (−15,9 %) a zisk 44 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať432. z 1 678 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
124 tis. €
Za rok
−16 %
050 tis.100 tis.150 tis.2021—2022×212023+57 %2024+76 %2025−16 %
  • Najlepší rok
    2022, ×21

Ukazovatele 2025

  • Marža
    35,5 %
    +9,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    51,1 %
    +24,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    45,1 %
    +22,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,6 %
    −3,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby123 579 €146 870 €83 265 €52 894 €2 522 €———————
Výsledok hospodárenia43 883 €38 160 €28 477 €31 879 €695 €−5 439 €−15 €−4 726 €8 995 €8 336 €21 666 €8 252 €
Aktíva spolu97 212 €167 093 €109 962 €82 733 €51 975 €51 633 €56 992 €57 788 €63 574 €59 212 €53 943 €24 805 €
Vlastné imanie85 950 €141 279 €103 119 €74 642 €42 763 €42 068 €47 507 €47 522 €52 249 €43 254 €34 918 €13 252 €
Podané13. 5. 20269. 5. 202520. 4. 202411. 6. 202329. 3. 202229. 3. 20217. 3. 202010. 3. 201919. 3. 201812. 3. 201712. 3. 201614. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
432. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
13 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024087637
platiteľ od 1. 4. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sibírska 62, 831 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 5. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 98773/B
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Výroba mlynských výrobkovod 2014
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
  • Počítačové službyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2025
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 15 tis. € · posledná 4. 11. 2024

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúraZmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti15 tis. €4. 11. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025432. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 13. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 13. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2024087637
  3. 6. 5. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47765119

Connor s. r. o. – tržby 124 tis. € – IČO 47765119