SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47776161

RELAX PARK JAZIERKO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vysoké Tatry · od 2014
IČO
47776161
DIČ
2024094413
Sídlo
Tatranská Lomnica 14612, 059 60 Vysoké Tatry
firmy v okolí

KonateľMartina Polorecká

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RELAX PARK JAZIERKO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vysoké Tatry, v registri od 24. 5. 2014. Vo vedení firmy: Martina Polorecká. V roku 2025 mala firma tržby 209 tis. € (−7,9 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať115. z 666 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
209 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2014
+908 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+190 %2016+50 %2017+33 %2018+18 %2019+10 %2020+20 %2021−5 %2022−15 %2023+34 %2024+12 %2025−8 %
  • Najlepší rok
    2015, +190 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,3 %
    +1,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,6 %
    +2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,9 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,5 %
    −7,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby208 983 €227 031 €202 409 €150 568 €177 232 €186 948 €155 935 €141 931 €120 351 €90 274 €60 054 €20 742 €
Výsledok hospodárenia4 746 €832 €7 363 €−36 982 €5 771 €21 470 €−20 517 €−32 435 €−29 545 €−23 329 €−37 611 €1 077 €
Aktíva spolu256 017 €291 741 €291 601 €219 217 €202 229 €206 036 €174 754 €89 421 €103 520 €78 006 €20 946 €28 021 €
Vlastné imanie131 841 €127 095 €126 263 €18 901 €55 883 €50 112 €28 641 €49 158 €81 593 €5 137 €−31 534 €6 077 €
Podané13. 6. 202627. 6. 202528. 6. 202423. 6. 202326. 6. 202213. 6. 202127. 10. 202030. 3. 201917. 3. 201830. 3. 201725. 3. 20162. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
115. z 666 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024094413
platiteľ od 1. 8. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tatranská Lomnica 14612, 059 60 Vysoké Tatry
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 5. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 30490/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
93110 Prevádzka športových zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vysoké Tatry.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2014
  • reklamné a marketingové službyod 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2014
  • služby požičovníod 2014
  • prevádzkovanie športových zariadeníod 2014
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prevádzka športových zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 5. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 93110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025115. z 666
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prevádzka športových zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 13. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 13. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2016Nový spoločníkMartina Polorecká, podiel 100 %
  3. 1. 8. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2024094413
  4. 17. 7. 2015Presun sídlaTatranská Lomnica 14612 Vysoké Tatrypredtým Dostojevského 4532/71 Poprad
  5. 1. 7. 2015Nový člen vedeniaMartina Polorecká, konateľ
  6. 24. 5. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prevádzka športových zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47776161

RELAX PARK JAZIERKO, s.r.o. – tržby 209 tis. € – IČO 47776161