SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47779284

BRV - búranie, recyklovanie, výkopy s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014

predtým SAVOY INVEST s. r. o.

IČO
47779284
DIČ
2024095315
Sídlo
Zámocká 26, 811 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMarek Rapant

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BRV - búranie, recyklovanie, výkopy s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 27. 5. 2014. Vo vedení firmy: Marek Rapant. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (+52,1 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5. z 16 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
+52 %
Od 2014
+8958 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−53 %2016×6,62017+96 %2018×9,42019−68 %2020−53 %2021+167 %2022+20 %2023+93 %2024+13 %2025+52 %
  • Najlepší rok
    2018, ×9,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,1 %
    −24,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,1 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    98,3 %
    +0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby1 229 953 €808 613 €718 495 €373 211 €311 550 €116 540 €247 303 €775 320 €82 265 €41 937 €6 369 €13 579 €
Výsledok hospodárenia1 283 €6 244 €1 138 €−281 €4 519 €202 €14 339 €1 379 €−15 936 €−13 163 €−11 965 €−4 464 €
Aktíva spolu1 234 765 €851 239 €765 585 €570 229 €460 198 €167 200 €202 723 €333 016 €374 113 €82 173 €34 166 €14 835 €
Vlastné imanie20 933 €20 241 €11 587 €10 283 €11 720 €−24 413 €−24 809 €−39 148 €−40 527 €−24 591 €−11 429 €536 €
Podané29. 6. 202610. 6. 202515. 8. 20246. 6. 202319. 4. 202212. 5. 202123. 10. 202022. 3. 201923. 6. 20189. 3. 201727. 6. 201611. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5. z 16 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
7 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024095315
platiteľ od 13. 1. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zámocká 26, 811 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 5. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 99010/B
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
163 Služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SAVOY INVEST s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

37 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémévod 2026
  • prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk,od 2026
  • vyučovanie v odbore cudzích jazykov – jazyk anglický,od 2026
  • sprostredkovanie zamestnania za úhradu,od 2026
  • fotografické služby,od 2026
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2026
  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť,od 2026
  • reklamné a marketingové služby,od 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 49 tis. € · posledná 23. 3. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 163), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255. z 16
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 2. 2026Zmena obchodného menaBRV - búranie, recyklovanie, výkopy s. r. o.predtým SAVOY INVEST s. r. o.
  3. 13. 1. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2024095315
  4. 27. 5. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47779284

BRV - búranie, recyklovanie, výkopy s. r. o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 47779284