SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47794241

JAVYX s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vranov nad Topľou · od 2014
IČO
47794241
DIČ
2024104995
Sídlo
Viničná 425/14, 093 01 Vranov nad Topľou
firmy v okolí

KonateľJán Vysoký+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JAVYX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, v registri od 17. 6. 2014. Vo vedení firmy: Ján Vysoký a Jarmila Vysoká. V roku 2025 mala firma tržby 48 tis. € (−16,0 %) a stratu 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1744. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
48 tis. €
Za rok
−16 %
Od 2014
+47 %
050 tis.100 tis.2014—2015+172 %2016−20 %2017−4 %2018+3 %2019−17 %2020−29 %2021+12 %2022−3 %2023+10 %2024+16 %2025−16 %
  • Najlepší rok
    2015, +172 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -25,8 %
    −19,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -39,4 %
    −25,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    97,8 %
    +9,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby48 196 €57 372 €49 351 €45 051 €46 338 €41 506 €58 469 €70 516 €68 437 €71 406 €89 213 €32 859 €
Výsledok hospodárenia−12 451 €−3 527 €−5 749 €−10 945 €−3 419 €−2 966 €−9 621 €−2 227 €−1 668 €−4 121 €1 154 €2 548 €
Aktíva spolu31 606 €26 067 €20 375 €16 109 €17 095 €14 314 €14 283 €13 593 €15 465 €14 445 €14 451 €15 667 €
Vlastné imanie708 €3 159 €−10 314 €−11 265 €−15 320 €−11 901 €−8 935 €686 €2 913 €4 581 €8 702 €7 548 €
Podané28. 1. 202628. 1. 202523. 2. 20241. 2. 202324. 2. 20222. 3. 20214. 3. 202013. 3. 201917. 5. 201810. 6. 201728. 5. 201623. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1744. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024104995
platiteľ od 28. 7. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Viničná 425/14, 093 01 Vranov nad Topľou
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 6. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 30566/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vranov nad Topľou.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2014
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 26. 1. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251744. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 1. 2026 · 7 záznamov

  1. 28. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 1. 2015Nový spoločníkJarmila Vysoká, podiel 50 %
  3. 21. 1. 2015Nový spoločníkJán Vysoký, podiel 50 %
  4. 19. 12. 2014Nový člen vedeniaJán Vysoký, konateľ
  5. 19. 12. 2014Nový člen vedeniaJarmila Vysoká, konateľ
  6. 28. 7. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024104995
  7. 17. 6. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47794241

JAVYX s.r.o. – tržby 48 tis. € – IČO 47794241