SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47803282

EGE GROUP s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľké Úľany · od 2014

predtým G.MAL s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
47803282
DIČ
2024111210
Sídlo
Ekoosada 3280/1002A, 925 22 Veľké Úľany
firmy v okolí

KonateľAygun Valiyeva

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EGE GROUP s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Úľany, v registri od 1. 7. 2014. Vo vedení firmy: Aygun Valiyeva. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať771. z 833 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
−33 %
Od 2015
−90 %
020 tis.40 tis.2015—2016−23 %2017+16 %2018−3 %2019+33 %2020−83 %2021+130 %2022−33 %2023+55 %2024−67 %2025−33 %
  • Najlepší rok
    2021, +130 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby2 986 €4 453 €13 433 €8 652 €12 859 €5 587 €33 486 €25 229 €26 089 €22 584 €29 223 €—
Výsledok hospodárenia−6 656 €−2 938 €−617 €−4 873 €−10 370 €−5 495 €−342 €7 331 €2 508 €−413 €−12 836 €−16 122 €
Aktíva spolu114 €398 €3 404 €1 618 €3 407 €7 994 €13 365 €14 889 €7 370 €5 543 €6 145 €3 555 €
Vlastné imanie−3 301 €30 €−36 708 €−36 091 €−31 218 €−20 848 €−15 354 €−15 011 €−22 343 €−24 852 €−23 958 €−11 122 €
Podané30. 6. 202627. 5. 202530. 6. 202425. 6. 202327. 6. 202228. 6. 202127. 6. 202031. 3. 201923. 3. 201830. 3. 201726. 2. 201624. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
771. z 833 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024111210
platiteľ od 31. 10. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ekoosada 3280/1002A, 925 22 Veľké Úľany
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 7. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 64959/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
5611 Reštauračné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Döner Haus s. r. o. · G.MAL s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľké Úľany.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie cestovnej agentúryod 2014
  • Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Vedenie účtovníctvaod 2014
  • Administratívne službyod 2014
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2014
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reštauračné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5611), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025771. z 833
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reštauračné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 8. 2026 · 5 záznamov

  1. 18. 8. 2026Nový spoločníkAygun Valiyeva, podiel 100 %
  2. 7. 8. 2026Nový člen vedeniaAygun Valiyeva, konateľ
  3. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 31. 10. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2024111210
  5. 1. 7. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reštauračné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47803282

EGE GROUP s. r. o. – tržby 3 tis. € – IČO 47803282