SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47822384

IT-DATA Company s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2014
IČO
47822384
DIČ
2024109890
Sídlo
Ulica Martina Gregora 8848/2, 917 08 Trnava
firmy v okolí

KonateľIng. Milan Remenár

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IT-DATA Company s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 1. 7. 2014. Vo vedení firmy: Milan Remenár. V roku 2025 mala firma tržby 256 tis. € (+59,1 %) a zisk 86 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať335. z 4 284 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
256 tis. €
Za rok
+59 %
Od 2014
+795 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+224 %2016−4 %2017−33 %2018+95 %2019+5 %2020+31 %2021−7 %2022+26 %2023+40 %2024−39 %2025+59 %
  • Najlepší rok
    2015, +224 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    33,4 %
    +58,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    115,6 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,3 %
    +43,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,7 %
    −37,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby256 480 €161 206 €263 204 €188 006 €149 125 €159 638 €122 090 €116 511 €59 703 €88 974 €92 925 €28 650 €
Výsledok hospodárenia85 567 €−40 901 €75 644 €35 271 €44 054 €48 023 €20 342 €28 555 €8 817 €22 223 €18 019 €11 682 €
Aktíva spolu291 952 €284 208 €313 758 €224 428 €228 518 €190 032 €91 685 €103 538 €86 684 €101 645 €82 302 €21 550 €
Vlastné imanie74 006 €−35 401 €86 390 €73 790 €87 929 €67 365 €55 996 €65 094 €54 559 €45 742 €34 701 €16 682 €
Podané17. 3. 202627. 3. 202522. 2. 202428. 3. 202319. 3. 202219. 3. 202112. 3. 20207. 3. 20191. 3. 201826. 4. 201723. 3. 20167. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
335. z 4 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024109890
platiteľ od 16. 7. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica Martina Gregora 8848/2, 917 08 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 7. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 34626/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
  • Počítačové službyod 2014
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2024
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2024
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2024
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 18 tis. € · posledná 21. 8. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025335. z 4 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 7. 2022Nový spoločníkIng. Milan Remenár, podiel 100 %
  3. 27. 6. 2017Presun sídlaUlica Martina Gregora 8848/2 Trnavapredtým Ulica Johna Dopyeru 8939/45 Trnava
  4. 1. 10. 2016Presun sídlaUlica Johna Dopyeru 8939/45 Trnavapredtým Ulica Martina Gregora 8848/2 Trnava
  5. 9. 12. 2015Presun sídlaUlica Martina Gregora 8848/2 Trnavapredtým Na vŕšku 653/1 Špačince
  6. 8. 8. 2014Nový člen vedeniaIng. Milan Remenár, konateľ
  7. 1. 7. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47822384

IT-DATA Company s.r.o. – tržby 256 tis. € – IČO 47822384