SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47828587

Lumater s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47828587
DIČ
2024120505
Sídlo
Zámocká 14, 811 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Lucia Keszegh

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Lumater s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 11. 7. 2014. Vo vedení firmy: Lucia Keszegh. V roku 2024 mala firma tržby 1,8 mil. € (+11,3 %) a zisk 52 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1. z 11 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
1,8 mil. €
Za rok
+11 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015×178,82016+141 %2017−16 %2018−6 %2019−35 %2020−24 %2021−2 %2022+19 %2023+42 %2024+11 %
  • Najlepší rok
    2015, ×178,8

Ukazovatele 2024

  • Marža
    3,0 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    99,3 %
    +71,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201920182017201620152014
Tržby1 752 431 €1 575 154 €1 106 763 €930 251 €946 496 €1 246 146 €1 914 362 €2 025 995 €2 415 961 €1 000 845 €5 598 €
Výsledok hospodárenia52 052 €89 063 €52 193 €32 103 €32 869 €29 513 €90 989 €79 313 €91 502 €58 028 €−8 408 €
Aktíva spolu52 442 €314 736 €345 083 €335 394 €341 008 €460 406 €617 852 €602 222 €581 939 €475 113 €45 327 €
Vlastné imanie—89 063 €316 119 €294 956 €262 853 €259 498 €316 424 €225 435 €146 122 €54 620 €−3 408 €
Podané30. 6. 202528. 3. 202427. 3. 202328. 6. 202228. 6. 202117. 8. 202025. 6. 201927. 6. 201828. 6. 201728. 6. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1. z 11 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
18 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024120505
platiteľ od 4. 12. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2022
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zámocká 14, 811 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 7. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 99643/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2014
  • Počítačové službyod 2014
  • Administratívne službyod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
posledná 28. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20241. z 11
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2025 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 8. 2. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Lucia Keszegh
  3. 7. 2. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Lucia Hejtmannová
  4. 14. 5. 2021Nový spoločníkMgr. Lucia Keszegh, podiel 100 %
  5. 23. 5. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Lucia Hejtmannová
  6. 4. 12. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024120505
  7. 11. 7. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47828587

Lumater s.r.o. – tržby 1,8 mil. € – IČO 47828587