SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47828951

Taxim plus s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Partizánske · od 2014
IČO
47828951
DIČ
2024114092
Sídlo
Nám. SNP 161/10, 958 01 Partizánske
firmy v okolí

KonateľAndrej Michnik+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Taxim plus s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Partizánske, v registri od 9. 7. 2014. Vo vedení firmy: Andrej Michnik a Ľubomír Michník. V roku 2025 mala firma tržby 25 tis. € (−17,6 %) a stratu 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať220. z 300 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
25 tis. €
Za rok
−18 %
050 tis.100 tis.2014—2015×7,82016+65 %2017+42 %2018+1 %2019−11 %2020−49 %2021+84 %2022−15 %2023−29 %2024−21 %2025−18 %
  • Najlepší rok
    2015, ×7,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -68,2 %
    −32,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -31,6 %
    −12,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    240,2 %
    +37,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby24 674 €29 938 €37 900 €53 499 €62 962 €34 144 €66 871 €75 213 €74 176 €52 103 €31 599 €4 034 €
Výsledok hospodárenia−16 834 €−10 838 €−6 831 €−971 €−20 068 €−14 557 €−16 281 €−29 910 €−50 009 €−71 654 €−33 385 €1 682 €
Aktíva spolu53 294 €56 194 €57 610 €24 481 €38 248 €75 789 €72 470 €77 608 €108 499 €66 279 €58 884 €13 856 €
Vlastné imanie−74 697 €−57 864 €−47 026 €−43 197 €−42 226 €−22 157 €−7 599 €−21 228 €−146 364 €−96 356 €−24 703 €8 682 €
Podané1. 6. 202628. 5. 202525. 6. 202428. 4. 202314. 6. 202213. 4. 20213. 8. 202023. 5. 201927. 6. 20187. 6. 20177. 6. 201624. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
220. z 300 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024114092
platiteľ od 1. 12. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nám. SNP 161/10, 958 01 Partizánske
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 7. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 30692/R
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49390 Ostatná osobná pozemná doprava i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Partizánske.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • kuriérske službyod 2014
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2014
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2014
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • taxislužba s počtom vozidiel 3 (tri)od 2014
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná osobná pozemná doprava i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 16 tis. € · posledná 19. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025220. z 300
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatná osobná pozemná doprava i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 1. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 3. 2021Presun sídlaNám. SNP 161/10 Partizánskepredtým Malá okružná 927/52 Partizánske
  3. 26. 11. 2015Nový spoločníkĽubomír Michník, podiel 50 %
  4. 26. 11. 2015Nový spoločníkAndrej Michnik, podiel 50 %
  5. 1. 12. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024114092
  6. 9. 7. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná osobná pozemná doprava i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47828951

Taxim plus s.r.o. – tržby 25 tis. € – IČO 47828951