SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47833581

VIPE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2014
IČO
47833581
DIČ
2024113399
Sídlo
Ulica F. Madvu 333/31, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľBc. Peter Chrvala

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VIPE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 12. 7. 2014. Vo vedení firmy: Peter Chrvala. V roku 2025 mala firma tržby 110 tis. € (+20,4 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať600. z 1 126 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
110 tis. €
Za rok
+20 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+114 %2016−2 %2017−53 %2018×8,62019+78 %2020−12 %2021+63 %2022+83 %2023−39 %2024+4 %2025+20 %
  • Najlepší rok
    2018, ×8,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,9 %
    +9,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,2 %
    +9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    30,2 %
    −65,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby110 432 €91 754 €88 448 €145 608 €79 757 €49 011 €55 669 €31 236 €3 627 €7 673 €7 793 €3 648 €
Výsledok hospodárenia1 041 €−7 827 €−9 104 €−14 880 €−18 618 €−13 618 €−8 435 €−8 728 €−4 073 €1 069 €−387 €−624 €
Aktíva spolu83 523 €92 352 €90 451 €105 681 €57 203 €48 780 €29 038 €29 149 €10 289 €16 469 €4 469 €4 625 €
Vlastné imanie58 269 €3 568 €6 394 €15 498 €378 €495 €715 €2 054 €985 €5 058 €3 989 €4 375 €
Podané15. 2. 202626. 6. 202529. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202126. 6. 202028. 6. 201920. 6. 201826. 6. 201729. 6. 201629. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
600. z 1 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024113399
platiteľ od 1. 5. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica F. Madvu 333/31, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 7. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 45693/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Záložné práva

2 záznamy v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Organizovanie kurzov, školení a seminárovod 2014
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2014
  • Administratívne službyod 2014
  • Sťahovacie službyod 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 109 tis. € · posledná 30. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec Nitrianske Pravno, Námestie SNP 1/1, 972 13 Nitrianske PravnoDodatok č. 2 k Nájomnej zmluve o prenájme nebytových priestorov č. NZ3/2024/40 —30. 1. 2026
  • Obec Nitrianske Pravno, Námestie SNP 1/1, 972 13 Nitrianske PravnoDodatok č. 1 k nájomnej zmluve o prenájme nebytových priestorov825 €27. 1. 2025
  • Obec Nitrianske Pravno, Námestie SNP 1/1, 972 13 Nitrianske PravnoZmluva o prenájme nebytových priestorov825 €31. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025600. z 1 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 2. 2026 · 8 záznamov

  1. 15. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 8. 2023Presun sídlaUlica F. Madvu 333/31 Prievidzapredtým Kolónia 482 Lehnice
  3. 3. 1. 2023Nový spoločníkBc. Peter Chrvala, podiel 100 %
  4. 7. 9. 2022Záložné právoveriteľ: COFIDIS SA
  5. 26. 8. 2022Záložné právo
  6. 1. 5. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2024113399
  7. 8. 2. 2018Presun sídlaKolónia 482 Lehnicepredtým Žiarska 413/8 Nedožery-Brezany
  8. 12. 7. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47833581

VIPE s.r.o. – tržby 110 tis. € – IČO 47833581