SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47834846

INKOm, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47834846
DIČ
2024145310
Sídlo
Podháj 2956/129, 841 03 Bratislava – Lamač
firmy v okolí

KonateľMgr. Lujza Šmelíková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

INKOm, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Lamač, v registri od 13. 8. 2014. Vo vedení firmy: Lujza Šmelíková a Marek Šmelík. V roku 2025 mala firma tržby 48 tis. € (+46,5 %) a zisk 846 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1209. z 2 386 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
48 tis. €
Za rok
+46 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+261 %2016−79 %2017×5,22018−66 %2019+79 %2020+92 %2021+84 %2022−29 %2023+72 %2024−3 %2025+46 %
  • Najlepší rok
    2017, ×5,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    −1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,9 %
    −0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,8 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    53,1 %
    +16,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby48 459 €33 086 €33 978 €19 740 €27 820 €15 155 €7 880 €4 412 €12 840 €2 465 €11 951 €3 308 €
Výsledok hospodárenia846 €1 157 €1 248 €232 €6 013 €8 297 €126 €202 €4 443 €−2 088 €2 546 €339 €
Aktíva spolu45 933 €37 573 €39 908 €25 662 €28 304 €20 867 €10 883 €10 697 €18 741 €6 651 €16 656 €5 704 €
Vlastné imanie21 555 €23 959 €26 174 €24 926 €24 791 €18 778 €10 483 €10 357 €10 155 €5 713 €7 802 €5 339 €
Podané2. 7. 202622. 6. 202528. 11. 202423. 5. 202328. 11. 202418. 6. 20211. 11. 202026. 6. 20191. 7. 201822. 6. 201730. 6. 201624. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1209. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
IČ DPH
SK2024145310
platiteľ od 25. 9. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Podháj 2956/129, 841 03 Bratislava – Lamač
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 8. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 100044/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Lamač.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • administratívne služby,od 2014
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2014
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2014
  • počítačové služby,od 2014
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2014
  • reklamné a marketingové služby,od 2014
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 850 € · posledná 21. 2. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251209. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 9. 2026 · 8 záznamov

  1. 25. 9. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2024145310
  2. 2. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 30. 10. 2025Nový spoločníkIng. Marek Šmelík, podiel 50 %
  4. 30. 10. 2025Nový spoločníkMgr. Lujza Šmelíková, podiel 50 %
  5. 20. 10. 2025Nový člen vedeniaIng. Marek Šmelík, konateľ
  6. 29. 7. 2024Nový člen vedeniaMgr. Lujza Šmelíková, konateľ
  7. 14. 1. 2022Presun sídlaPodháj 2956/129 Bratislava - mestská časť Lamačpredtým Gallayova 7 Bratislava
  8. 13. 8. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47834846

INKOm, s.r.o. – tržby 48 tis. € – IČO 47834846