SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47838809

TL Development s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014

predtým LDR Trade s.r.o.

IČO
47838809
DIČ
2024116545
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľTamás Levente Nagyszücs

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TL Development s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 16. 7. 2014. Vo vedení firmy: Tamás Levente Nagyszücs. V roku 2024 mala firma tržby 1,2 mil. € (+1,1 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať10. z 156 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
1,2 mil. €
Za rok
+1 %
Od 2014
+2236 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015×7,92016+57 %2017+2 %2019−9 %2020−45 %2021×4,52022+45 %2023−44 %2024+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +37,0 %
  • Najlepší rok
    2015, ×7,9

Ukazovatele 2024

  • Marža
    1,4 %
    −1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,3 %
    −4,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,5 %
    −4,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,7 %
    +20,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201920182017201620152014
Tržby1 226 639 €1 212 933 €2 167 637 €1 492 282 €331 843 €603 500 €—664 754 €650 143 €413 400 €52 500 €
Výsledok hospodárenia16 616 €28 718 €28 007 €26 282 €5 033 €3 335 €15 541 €5 914 €9 423 €1 000 €−4 881 €
Aktíva spolu476 875 €343 420 €458 387 €819 286 €396 944 €377 040 €220 357 €189 994 €162 194 €156 821 €92 685 €
Vlastné imanie316 006 €299 457 €271 514 €243 400 €25 815 €15 864 €121 336 €130 061 €115 507 €1 119 €119 €
Podané13. 5. 202526. 3. 20242. 6. 202316. 3. 20221. 3. 202123. 4. 20215. 3. 201926. 3. 201815. 3. 201717. 3. 201624. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
10. z 156 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2024116545
platiteľ od 1. 6. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 7. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 189979/B
Základné imanie
10 000 €
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
LDR Trade s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Sťahovacie službyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 3. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202410. z 156
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 305 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 3 305.

História zmien

Posledná zmena 4. 7. 2025 · 8 záznamov

  1. 4. 7. 2025Zrušená registrácia DPH
  2. 1. 7. 2025Nový člen vedeniaTamás Levente Nagyszücs, konateľ
  3. 30. 6. 2025Zmena obchodného menaTL Development s. r. o.predtým LDR Trade s.r.o.
  4. 30. 6. 2025Presun sídlaKarpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Tešedíkova 4 Košice-Barca
  5. 30. 6. 2025Nový spoločníkAttila Comercio SL, podiel 100 %
  6. 13. 5. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  7. 1. 6. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2024116545
  8. 16. 7. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47838809

TL Development s. r. o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 47838809