SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47847646

eMeL Group, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47847646
DIČ
2024120010
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľMarek Kohýl

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

eMeL Group, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 29. 7. 2014. Vo vedení firmy: Marek Kohýl. V roku 2025 mala firma tržby 65 tis. € (+20,9 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5531. z 15 639 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
65 tis. €
Za rok
+21 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015×292016+17 %2017+6 %2018+11 %2019−22 %2020−12 %2021+137 %2022+24 %2023+6 %2024+8 %2025+21 %
  • Najlepší rok
    2015, ×29

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,8 %
    +9,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,4 %
    +13,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,2 %
    +5,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,2 %
    +7,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby65 280 €54 013 €50 060 €47 139 €37 918 €16 029 €18 281 €23 343 €21 028 €19 830 €17 013 €586 €
Výsledok hospodárenia10 949 €4 165 €742 €13 703 €3 277 €−535 €−3 140 €171 €1 119 €2 403 €3 482 €−1 440 €
Aktíva spolu77 030 €48 996 €30 743 €36 905 €40 344 €17 249 €28 151 €35 560 €29 886 €11 459 €10 695 €4 455 €
Vlastné imanie39 895 €28 946 €24 779 €24 038 €10 337 €7 060 €7 595 €10 735 €10 564 €9 445 €7 042 €3 560 €
Podané6. 3. 202615. 3. 202511. 3. 202428. 3. 202325. 2. 202214. 2. 202115. 3. 202031. 3. 201910. 3. 201819. 2. 201710. 1. 201612. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5531. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2024120010
platiteľ od 20. 10. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 7. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 99866/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2014
  • Sťahovacie službyod 2014
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2014
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2014
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2014
  • Vedenie účtovníctvaod 2014
  • Kuriérske službyod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255531. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 897 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 2 897.

História zmien

Posledná zmena 6. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 11. 2024Nový spoločníkMarek Kohýl, podiel 100 %
  3. 2. 2. 2021Presun sídlaKarpatské námestie 7770/10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Hrdličkova 3119/1A Bratislava
  4. 20. 10. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024120010
  5. 29. 7. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47847646

eMeL Group, s. r. o. – tržby 65 tis. € – IČO 47847646