SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47854367

ANEST s.r.o. "v likvidácii"

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2014

predtým ANEST s.r.o.

IČO
47854367
DIČ
2024126676
Sídlo
Veterná 1435/29, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľMUDr. Martin Kvašnica

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ANEST s.r.o. "v likvidácii" je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 16. 8. 2014. Vo vedení firmy: Martin Kvašnica. V roku 2025 mala firma stratu 122 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Likvidácia · V likvidácii
    Register právnických osôb
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Nie je platiteľom DPH
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−122 €
Za rok
strata
−2 tis.−1 tis.−50002014strata2015strata2016strata2018strata2019strata2020strata2021strata2022strata2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    11 z 11
  • Najslabší rok
    2014, strata 1 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201620152014
Tržby——————————160 €
Výsledok hospodárenia−122 €−119 €−119 €−119 €−119 €−119 €−168 €−255 €−80 €−667 €−1 334 €
Aktíva spolu1 781 €1 903 €2 021 €2 140 €2 259 €2 378 €2 496 €2 664 €3 479 €3 479 €3 686 €
Vlastné imanie1 781 €1 903 €2 021 €2 140 €2 259 €2 378 €2 496 €2 664 €2 919 €2 999 €3 666 €
Podané9. 3. 20263. 3. 202526. 2. 20245. 3. 202316. 3. 20224. 3. 202110. 3. 202015. 3. 201911. 5. 201630. 3. 201617. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Veterná 1435/29, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 8. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 62677/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ANEST s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • Vedenie účtovníctvaod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 3. 2017Nový spoločníkMUDr. Martin Kvašnica, podiel 100 %
  3. 18. 2. 2016Zmena obchodného menaANEST s.r.o. "v likvidácii"predtým ANEST s.r.o.
  4. 12. 2. 2016Nový člen vedeniaMUDr. Martin Kvašnica, likvidátor
  5. 16. 8. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47854367

ANEST s.r.o. "v likvidácii" – strata 122 € – IČO 47854367