V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
ADOS - 4LIFE s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senica, v registri od 5. 8. 2014. Vo vedení firmy: Roman Flamík a Kvetoslava Flamíková. V roku 2025 mala firma tržby 813 tis. € (+4,9 %) a zisk 193 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 37 zmlúvCentrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
12 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2015, ×18,5
Ukazovatele 2025
- Marža23,8 %+4,9 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE29,3 %+5,3 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA19,9 %+4,2 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť32,2 %−2,8 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 813 472 € | 775 787 € | 771 580 € | 641 669 € | 591 378 € | 512 825 € | 415 965 € | 382 186 € | 288 399 € | 259 486 € | 166 994 € | 9 005 € |
| Výsledok hospodárenia | 193 414 € | 146 418 € | 195 382 € | 142 369 € | 130 001 € | 178 845 € | 115 004 € | 60 783 € | 44 722 € | 33 141 € | 37 817 € | 1 008 € |
| Aktíva spolu | 973 584 € | 937 005 € | 922 800 € | 770 908 € | 748 972 € | 748 104 € | 487 278 € | 298 222 € | 235 692 € | 196 671 € | 95 231 € | 42 064 € |
| Vlastné imanie | 660 105 € | 609 060 € | 715 457 € | 608 562 € | 526 977 € | 451 222 € | 301 254 € | 186 250 € | 125 467 € | 76 966 € | 43 825 € | 6 008 € |
| Podané | 18. 5. 2026 | 12. 6. 2025 | 27. 6. 2024 | 14. 6. 2023 | 31. 3. 2022 | 30. 3. 2021 | 1. 7. 2020 | 28. 3. 2019 | 26. 3. 2018 | 27. 3. 2017 | 16. 6. 2016 | 8. 6. 2015 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod
- Mgr. Roman Flamíknar. 1975KonateľSpoločník 80 %KÚVvklad 4 000 € · vo firme od 2014Funkcie v ďalších firmách
- Mgr. Kvetoslava Flamíkovánar. 1981KonateľSpoločník 20 %vklad 1 000 € · vo firme od 2014Funkcie v ďalších firmách
- Mgr. Vladimír Schäffernar. 1978Prokuristavo firme od 2019Funkcie v ďalších firmách
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 5. 8. 2014
- 12 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 34749/T
- Základné imanie
- 5 000 €
- Veľkosť
- 10 – 19 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 86909 Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Prepojené firmy
1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
12 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť
- Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 2014
- Poskytovanie sociálnych služiebod 2014
- Dopravná zdravotná službaod 2014
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2014
- Prípravné práce k realizácii stavbyod 2014
- Výkon činnosti odborného zástupcu v zdravotníckom povolaní sestra v študijnom odbore ošetrovateľstvo, v špecializačnom odbore ošetrovateľská starostlivosť v komunite - druh zdravotníckeho zariadenia – agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti.od 2015
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—16. 4. 2026
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—6. 3. 2026
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 2. 2026
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—7. 2. 2025
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 86909), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 18. 5. 2026 · 8 záznamov
- 18. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 30. 12. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Roman Flamík
- 29. 12. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Roman Flamík
- 9. 4. 2022Nový spoločníkMgr. Roman Flamík, podiel 80 %
- 9. 4. 2022Nový spoločníkMgr. Kvetoslava Flamíková, podiel 20 %
- 30. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Roman Flamík
- 22. 10. 2016Presun sídlaSotinská 1588 Senicapredtým S. Jurkoviča 1204/24 Senica
- 5. 8. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 18. 5. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47857901