SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47864249

Damedis s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 2014
IČO
47864249
DIČ
2024122210
Sídlo
Višňovského 6, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľIng. Aleš Brůžek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Damedis s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 5. 8. 2014. Vo vedení firmy: Aleš Brůžek. V roku 2025 mala firma tržby 500 tis. € (−3,7 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1127. z 15 641 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
500 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2014
+2246 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+125 %2016+18 %2017+39 %2018+43 %2019+73 %2020+7 %2021+109 %2022−4 %2023+11 %2024+10 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2015, +125 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,3 %
    −1,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,8 %
    −29,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,8 %
    −9,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,8 %
    −14,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby499 743 €518 710 €470 507 €422 529 €438 027 €209 105 €194 869 €112 731 €78 888 €56 561 €48 000 €21 300 €
Výsledok hospodárenia1 330 €11 074 €3 182 €6 638 €31 327 €6 007 €16 795 €252 €1 864 €4 €5 188 €958 €
Aktíva spolu72 060 €100 295 €168 131 €93 007 €87 088 €63 777 €44 922 €36 644 €21 570 €19 267 €18 807 €10 543 €
Vlastné imanie34 701 €33 372 €72 298 €69 116 €62 477 €31 150 €25 936 €14 142 €13 889 €11 150 €11 147 €5 958 €
Podané27. 3. 202625. 3. 202521. 3. 202424. 3. 202331. 3. 202230. 3. 202116. 6. 202027. 3. 20193. 4. 201826. 5. 201723. 6. 201625. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1127. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024122210
platiteľ od 24. 4. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Višňovského 6, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 8. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 34686/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové služby,od 2014
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom,od 2014
  • Skladovanie,od 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
26 zmlúv
spolu 222 tis. € · posledná 28. 5. 2026

Posledné zmluvy

  • Zariadenie sociálnych služieb HriňovčanKúpna zmluva na dodanie tonerov do tlačiarní7 tis. €28. 5. 2026
  • „MÔJ DOMOV“, Zariadenie sociálnych služieb TopoľčanyNáplne do tlačiarní a multifunkčných zariadení 19 tis. €26. 2. 2026
  • Centrum sociálnych služieb BrezovecRámcová dohoda - tonery č. 11/2025/CSSDK/RD—20. 2. 2026
  • Štátna vedecká knižnica v Košiciach Rámcová kúpna zmluva č. 2025/21/0020 tis. €25. 11. 2025
  • Zariadenie sociálnych služieb HriňovčanKúpna zmluva6 tis. €22. 5. 2025
  • Mestský súd KošiceRámcová dohoda na nákup tonerov35 tis. €28. 4. 2025
  • Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680Rámcová kúpna zmluva —8. 4. 2025
  • Zariadenie sociálnych služieb HriňovčanDodatok č. 1 ku Kúpnej zmluve zo dňa 31.05.20243 tis. €18. 3. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251127. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 7. 2022Presun sídlaVišňovského 6 Zvolenpredtým Kukučínova 6571 Zvolen
  3. 4. 7. 2018Nový spoločníkEveryLine a.s., podiel 50 %
  4. 19. 4. 2018Presun sídlaKukučínova 6571 Zvolenpredtým Saratovská 6E/3424 Bratislava
  5. 24. 4. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2024122210
  6. 5. 8. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47864249

Damedis s.r.o. – tržby 500 tis. € – IČO 47864249