SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47865865

Dentlife Group s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · od 2014

predtým Asteros s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
47865865
DIČ
2024130064
Sídlo
Pezinská 6220, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KonateľMaksym Chabaniuk+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Dentlife Group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, v registri od 8. 8. 2014. Vo vedení firmy: Maksym Chabaniuk a Katalin Krulyik. V roku 2025 mala firma tržby 176 tis. € (+92,9 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať763. z 4 181 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
176 tis. €
Za rok
+93 %
0100 tis.200 tis.2016—2017+236 %2018−8 %2019+43 %2020−44 %2021−76 %2022+273 %2023×13,52024+20 %2025+93 %
  • Najlepší rok
    2023, ×13,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    +7,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,0 %
    +3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    97,4 %
    −0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby175 597 €91 018 €75 568 €5 600 €1 500 €6 140 €10 869 €7 600 €8 223 €2 450 €——
Výsledok hospodárenia3 162 €−5 526 €6 412 €1 111 €1 185 €41 €−5 134 €1 853 €1 309 €1 737 €−1 629 €−2 723 €
Aktíva spolu318 828 €277 287 €66 961 €12 696 €14 578 €13 184 €13 538 €12 453 €8 539 €6 730 €4 568 €4 817 €
Vlastné imanie8 277 €5 115 €10 640 €4 228 €3 117 €1 933 €1 892 €6 027 €4 174 €2 865 €1 128 €2 277 €
Podané2. 3. 202619. 2. 20259. 2. 202429. 3. 20239. 3. 202231. 3. 202120. 10. 202021. 6. 20198. 5. 20189. 6. 201730. 3. 201627. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
763. z 4 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024130064
platiteľ od 1. 6. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pezinská 6220, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 8. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 116793/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
OrthoAlight 1 s. r. o. · Asteros s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2017
  • Administratívne službyod 2017
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025763. z 4 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 26. 5. 2026Nový člen vedeniaKatalin Krulyik, konateľ
  2. 2. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 1. 6. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2024130064
  4. 18. 3. 2023Nový spoločníkMaksym Chabaniuk, podiel 100 %
  5. 15. 2. 2022Nový člen vedeniaMaksym Chabaniuk, konateľ
  6. 8. 8. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47865865

Dentlife Group s. r. o. – tržby 176 tis. € – IČO 47865865