SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47870575

SV - Max, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Oravská Lesná · od 2014
IČO
47870575
DIČ
2024126797
Sídlo
029 57 Oravská Lesná
firmy v okolí

KonateľVladislav Svinčák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SV - Max, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Oravská Lesná, v registri od 19. 8. 2014. Vo vedení firmy: Vladislav Svinčák. V roku 2025 mala firma tržby 260 tis. € (+3,9 %) a stratu 36 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1729. z 8 266 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
260 tis. €
Za rok
+4 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2017×21,12018+39 %2019−16 %2020+15 %2021+13 %2022+24 %2023−2 %2024−6 %2025+4 %
  • Najlepší rok
    2017, ×21,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -13,9 %
    −4,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -41,4 %
    −8,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    182,5 %
    +30,0 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby259 926 €250 118 €266 955 €272 309 €219 300 €193 929 €169 096 €201 132 €145 218 €——6 895 €
Výsledok hospodárenia−36 133 €−22 528 €−5 075 €718 €−11 934 €−2 735 €5 933 €6 000 €2 526 €250 €−13 352 €−656 €
Aktíva spolu87 361 €68 480 €91 231 €68 315 €58 486 €60 508 €59 585 €44 672 €29 524 €25 606 €35 630 €35 893 €
Vlastné imanie−72 037 €−35 904 €−13 375 €−8 300 €−9 018 €2 916 €5 651 €−231 €−6 232 €−8 758 €−9 008 €4 344 €
Podané25. 2. 20267. 3. 202527. 2. 20244. 3. 202328. 2. 20223. 3. 20211. 3. 202014. 3. 201922. 3. 201826. 2. 201715. 3. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1729. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024126797
platiteľ od 8. 9. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
029 57 Oravská Lesná
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 8. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 62684/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Oravská Lesná.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2014
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2014
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251729. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 2. 2026 · 2 záznamy

  1. 25. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 8. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47870575

SV - Max, s.r.o. – tržby 260 tis. € – IČO 47870575