SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47879696

Úspešné riešenie s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47879696
DIČ
2024131967
Sídlo
Košická 4984/48, 821 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľOLEG MORTIN+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Úspešné riešenie s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 28. 8. 2014. Vo vedení firmy: OLEG MORTIN, Tatiana Mortina a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 33 tis. € (−15,3 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať709. z 1 245 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
33 tis. €
Za rok
−15 %
020 tis.40 tis.60 tis.2017—2018−11 %2019+171 %2020×7,72021+6 %2022+40 %2023−21 %2024+1 %2025−15 %
  • Najlepší rok
    2020, ×7,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,1 %
    +3,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    26,2 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,1 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby32 857 €38 786 €38 466 €48 691 €34 661 €32 642 €4 246 €1 569 €1 764 €———
Výsledok hospodárenia2 979 €1 988 €−379 €−662 €383 €6 097 €−2 104 €−933 €−451 €−564 €−664 €−7 €
Aktíva spolu11 374 €8 817 €7 281 €6 216 €8 437 €8 586 €3 861 €2 381 €4 014 €4 245 €4 809 €4 993 €
Vlastné imanie10 682 €7 703 €5 715 €6 095 €6 757 €6 374 €276 €2 381 €3 314 €3 765 €4 329 €4 993 €
Podané26. 3. 202630. 3. 202529. 3. 202430. 6. 202329. 4. 20229. 6. 202131. 3. 202031. 3. 201926. 3. 20187. 3. 201731. 3. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
709. z 1 245 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
2
posledné podané 1. 4. 2026
IČ DPH
SK2024131967
platiteľ od 30. 10. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Košická 4984/48, 821 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 8. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 100235/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
55200 Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

55 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Turistické a iné krátkodobé ubytovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 55200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025709. z 1 245
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (turistické a iné krátkodobé ubytovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 9. 2022Nový spoločníkTatiana Mortina, podiel 100 %
  3. 17. 12. 2019Nový člen vedeniaTatiana Mortina, konateľ
  4. 17. 12. 2019Nový člen vedeniaDaniil Mortin, konateľ
  5. 30. 10. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2024131967
  6. 22. 10. 2015Presun sídlaKošická 4984/48 Bratislavapredtým Pekná cesta 19 Bratislava-Rača
  7. 1. 9. 2015Nový člen vedeniaOLEG MORTIN, konateľ
  8. 28. 8. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia turistické a iné krátkodobé ubytovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47879696

Úspešné riešenie s. r. o. – tržby 33 tis. € – IČO 47879696