SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47890487

IT Services EU s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47890487
DIČ
2024133749
Sídlo
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMartin Sommer

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IT Services EU s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 9. 2014. Vo vedení firmy: Martin Sommer. V roku 2025 mala firma tržby 88 tis. € (+165,1 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1344. z 4 305 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
88 tis. €
Za rok
+165 %
Od 2014
+734 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2019×7,32020+48 %2021+21 %2022+4 %2023−30 %2024−67 %2025+165 %
  • Najlepší rok
    2019, ×7,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,0 %
    +53,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    38,5 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    37,7 %
    +156,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,1 %
    −22,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192014
Tržby87 689 €33 075 €100 574 €143 212 €137 283 €113 826 €76 856 €10 512 €
Výsledok hospodárenia6 103 €−15 374 €−1 277 €8 983 €11 688 €12 962 €3 188 €3 139 €
Aktíva spolu16 207 €12 947 €35 834 €45 328 €46 976 €25 585 €24 215 €8 139 €
Vlastné imanie15 867 €9 757 €27 959 €28 728 €34 779 €21 150 €8 188 €8 139 €
Podané23. 3. 202615. 3. 202524. 3. 20247. 3. 202322. 4. 202231. 8. 202131. 8. 202122. 2. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1344. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2024133749
platiteľ od 11. 9. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 9. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 100301/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
  • Počítačové službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251344. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

208 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 208.

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 9. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47890487

IT Services EU s. r. o. – tržby 88 tis. € – IČO 47890487