SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47892200

Branik, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2014
IČO
47892200
DIČ
2024133485
Sídlo
Tatranská 88, 974 11 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľBranislav Málik

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Branik, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 11. 9. 2014. Vo vedení firmy: Branislav Málik. V roku 2025 mala firma tržby 76 tis. € (+19,8 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať477. z 1 061 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
76 tis. €
Za rok
+20 %
Od 2014
+194 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+293 %2016+31 %2017−11 %2018+20 %2019−7 %2020+23 %2021+21 %2022+1 %2023−27 %2024−56 %2025+20 %
  • Najlepší rok
    2015, +293 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    31,0 %
    +15,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    36,0 %
    +24,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    33,7 %
    +23,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,3 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby76 060 €63 513 €145 974 €200 476 €197 901 €163 284 €132 418 €142 027 €118 695 €133 964 €101 893 €25 910 €
Výsledok hospodárenia23 608 €10 009 €74 395 €112 681 €113 233 €87 027 €65 078 €69 061 €51 804 €49 352 €45 730 €9 412 €
Aktíva spolu69 957 €93 790 €83 784 €123 138 €133 383 €169 223 €143 168 €83 166 €108 959 €68 357 €90 196 €55 820 €
Vlastné imanie65 573 €89 405 €79 395 €117 681 €118 233 €157 105 €139 139 €74 061 €103 542 €54 352 €60 142 €14 412 €
Podané28. 1. 20264. 2. 202525. 1. 202425. 1. 20239. 2. 20221. 3. 202127. 1. 202011. 2. 20192. 3. 201811. 2. 201711. 2. 201614. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
477. z 1 061 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024133485
platiteľ od 1. 7. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
3 telefóny · 2 e-maily firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tatranská 88, 974 11 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 9. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 27197/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71200 Technické testovanie a analýzy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2014
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2014
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2014
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2014
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2014
  • administratívne službyod 2014
  • počítačové službyod 2014
  • čistiace a upratovacie službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025477. z 1 061
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 1. 2026 · 3 záznamy

  1. 28. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2024133485
  3. 11. 9. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47892200

Branik, s.r.o. – tržby 76 tis. € – IČO 47892200