SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47909129

TRIUMPHUS, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senec · od 2014
IČO
47909129
DIČ
2024142780
Sídlo
Robotnícka 24, 903 01 Senec
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Lysičan

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TRIUMPHUS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, v registri od 9. 10. 2014. Vo vedení firmy: Vladimír Lysičan. V roku 2025 mala firma tržby 209 tis. € (−13,3 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať949. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
209 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2015
+833 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2015—2016+46 %2017+137 %2018+29 %2019−65 %2020×4,32021+5 %2022−21 %2023+112 %2024−8 %2025−13 %
  • Najlepší rok
    2020, ×4,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    +11,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,8 %
    +53,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,1 %
    +17,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,0 %
    −10,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby209 351 €241 424 €262 056 €123 411 €156 298 €149 252 €34 872 €99 930 €77 526 €32 703 €22 443 €—
Výsledok hospodárenia3 515 €−23 076 €21 066 €2 559 €−9 645 €2 805 €2 598 €6 189 €7 316 €−8 702 €−744 €−5 136 €
Aktíva spolu170 965 €145 921 €129 501 €119 768 €112 451 €98 891 €37 626 €28 777 €16 670 €2 199 €1 495 €1 364 €
Vlastné imanie73 469 €47 498 €70 695 €52 209 €28 864 €38 508 €29 995 €6 453 €−2 186 €−9 503 €−800 €−136 €
Podané30. 6. 20262. 7. 202524. 4. 202419. 6. 20238. 5. 202230. 6. 202122. 6. 202012. 6. 201930. 6. 20187. 6. 201726. 6. 201615. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
949. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024142780
platiteľ od 1. 9. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Robotnícka 24, 903 01 Senec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 10. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 100746/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senec.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Donášková službaod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2014
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2014
  • Organizačné zabezpečenie spoločenských podujatí (cateringové služby)od 2014
  • Organizovanie rekreačných jázd na koňochod 2014
  • Organizovanie tanečných zábav a diskotékod 2014
  • Služba predvádzania autorských modelovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 120 € · posledná 21. 6. 2024

Posledné zmluvy

  • Správa cestovného ruchu Senec s.r.o.Podnájomná zmluva č. 20243009 na prenájom parkovacieho miesta—21. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025949. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 8. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMichal Chytka
  3. 15. 12. 2017Nový spoločníkIng. Vladimír Lysičan, podiel 100 %
  4. 1. 10. 2017Nový člen vedeniaIng. Vladimír Lysičan, konateľ
  5. 1. 9. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2024142780
  6. 9. 10. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47909129

TRIUMPHUS, s. r. o. – tržby 209 tis. € – IČO 47909129