SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47935243

AIR HOTEL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Holíč · od 2014
IČO
47935243
DIČ
2024156970
Sídlo
Námestie mieru 256/10, 908 51 Holíč
firmy v okolí

KonateľRadoslav Masaryk+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AIR HOTEL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Holíč, v registri od 14. 10. 2014. Vo vedení firmy: Radoslav Masaryk a Lenka Masaryková. V roku 2025 mala firma tržby 193 tis. € (+6,2 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať239. z 420 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
193 tis. €
Za rok
+6 %
0100 tis.200 tis.2014—2015×15,92016+17 %2017−16 %2018+3 %2019+20 %2020−34 %2021−15 %2022+89 %2023+8 %2024−4 %2025+6 %
  • Najlepší rok
    2015, ×15,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,7 %
    +7,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,7 %
    +11,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,8 %
    +2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    81,1 %
    −2,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby193 365 €182 055 €189 159 €175 200 €92 738 €108 801 €165 129 €137 380 €133 724 €159 979 €136 772 €8 576 €
Výsledok hospodárenia12 982 €−2 029 €16 591 €34 148 €−1 197 €−3 137 €−13 649 €−228 370 €−41 199 €−26 943 €−100 135 €−17 739 €
Aktíva spolu710 236 €738 208 €755 139 €820 356 €835 525 €833 069 €855 996 €886 720 €1 245 262 €1 348 374 €1 381 274 €1 485 046 €
Vlastné imanie134 279 €121 297 €123 547 €106 956 €72 631 €73 828 €76 965 €90 614 €68 984 €110 183 €−112 874 €−12 739 €
Podané26. 6. 202616. 3. 202513. 3. 202428. 6. 202325. 6. 202227. 6. 202110. 3. 202023. 3. 201916. 5. 201827. 6. 201729. 6. 201625. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
239. z 420 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024156970
platiteľ od 1. 12. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie mieru 256/10, 908 51 Holíč
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 10. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 34986/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
55100 Hotelové a podobné ubytovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Holíč.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2014
  • Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4od 2014
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Hotelové a podobné ubytovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 8. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 55100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025239. z 420
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (hotelové a podobné ubytovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 4. 2018Nový člen vedeniaLenka Masaryková, konateľ
  3. 1. 12. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024156970
  4. 14. 10. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia hotelové a podobné ubytovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47935243

AIR HOTEL, s.r.o. – tržby 193 tis. € – IČO 47935243