SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47940671

KRAMA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2014

predtým Hájeková s.r.o.

IČO
47940671
DIČ
2024165682
Sídlo
Floriánska 19, 040 01 Košice – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Rastislav Husár+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KRAMA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Staré Mesto, v registri od 25. 10. 2014. Vo vedení firmy: Rastislav Husár a Igor Miškovič. V roku 2025 mala firma tržby 3,3 mil. € (−1,0 %) a zisk 87 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať11. z 130 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,3 mil. €
Za rok
−1 %
02 mil.4 mil.2017—2018×66,72019+149 %2020+80 %2021+21 %2022+31 %2023+52 %2024−5 %2025−1 %
  • Najlepší rok
    2018, ×66,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,7 %
    +29,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    4,0 %
    +38,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,9 %
    −15,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162014
Tržby3 250 456 €3 281 884 €3 463 968 €2 277 278 €1 739 124 €1 437 733 €799 091 €320 526 €4 805 €——
Výsledok hospodárenia87 426 €−889 325 €201 050 €−246 469 €104 759 €397 090 €56 489 €−88 637 €−24 312 €−480 €−271 €
Aktíva spolu2 206 797 €2 605 123 €2 735 654 €3 334 976 €1 596 705 €1 270 578 €790 147 €309 695 €155 479 €4 520 €5 229 €
Vlastné imanie2 303 €−390 123 €405 061 €286 866 €533 337 €458 579 €169 260 €44 770 €1 728 €4 040 €4 729 €
Podané31. 3. 202628. 6. 202526. 6. 202425. 3. 202316. 3. 202218. 4. 202115. 2. 20202. 3. 201928. 2. 201829. 3. 201730. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
11. z 130 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024165682
platiteľ od 1. 6. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2024
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Floriánska 19, 040 01 Košice – Staré Mesto
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 10. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 36444/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
50 – 99 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82920 Baliace činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Hájeková s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Staré Mesto.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • administratívne službyod 2014
  • počítačové službyod 2014
  • skladovanieod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • reklamné a marketingové službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Baliace činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
spolu 75 tis. € · posledná 14. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec KojšovDarovacia zmluva300 €14. 8. 2026
  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*ZMLUVA O POSKYTNUTÍ POUKÁŽKY A UŽÍVANÍ ZARIADENIA43 tis. €7. 4. 2026
  • Obec KojšovDarovacia zmluva200 €2. 2. 2026
  • Obec KojšovDarovacia zmluva250 €6. 8. 2025
  • Obec KojšovDarovacia zmluva200 €11. 2. 2025
  • Obec KojšovSponzorská zmluva200 €28. 8. 2024
  • Obec KojšovSponzorská zmluva300 €2. 2. 2024
  • Sociálny podnik obce Slovinky s. r. o.Rámcová zmluva č. 01/2024 o vykonávaní prác—1. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82920), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202511. z 130
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (baliace činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

13 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 13.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 14 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 1. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIgor Miškovič
  3. 25. 1. 2024Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Rastislav Husár
  4. 24. 1. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodMVDr. Peter Čulen
  5. 22. 12. 2023Presun sídlaFloriánska 19 Košice - mestská časť Staré Mestopredtým Mánesova 23/3582 Košice
  6. 23. 11. 2023Nový spoločníkIR HOLDING s.r.o., podiel 100 %
  7. 14. 11. 2023Nový člen vedeniaMgr. Rastislav Husár, konateľ
  8. 14. 11. 2023Nový člen vedeniaIgor Miškovič, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia baliace činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47940671

KRAMA s.r.o. – tržby 3,3 mil. € – IČO 47940671