SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48004359

MH media servis s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2015
IČO
48004359
DIČ
2120005888
Sídlo
Ulica Bosniacka 6893/58, 917 05 Trnava
firmy v okolí

KonateľAlexandra Hájiková+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MH media servis s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 20. 1. 2015. Vo vedení firmy: Alexandra Hájiková, Marek Hájik a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 97 tis. € (−5,0 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1608. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
97 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2015
+16 %
050 tis.100 tis.150 tis.2015—2016+52 %2017−2 %2018−35 %2019+8 %2020−10 %2021−13 %2022−6 %2023+22 %2024+30 %2025−5 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,5 %
  • Najlepší rok
    2016, +52 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,7 %
    +13,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,1 %
    +10,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,4 %
    +10,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,6 %
    +0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby97 478 €102 565 €78 677 €64 258 €68 650 €79 295 €88 367 €82 099 €125 833 €128 122 €84 319 €
Výsledok hospodárenia12 407 €−877 €9 303 €4 549 €9 008 €13 114 €13 763 €−4 534 €−3 234 €30 396 €33 808 €
Aktíva spolu131 320 €116 893 €123 114 €119 534 €124 869 €146 047 €149 045 €138 809 €88 081 €84 517 €90 905 €
Vlastné imanie122 704 €110 297 €111 174 €101 871 €97 322 €88 314 €75 199 €61 436 €65 970 €69 204 €38 808 €
Podané5. 6. 202631. 3. 202531. 3. 202429. 3. 202329. 3. 202230. 3. 202111. 3. 202011. 3. 201927. 3. 201820. 3. 20178. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1608. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120005888
platiteľ od 3. 4. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica Bosniacka 6893/58, 917 05 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 1. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 35304/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2015
  • Stolárstvood 2015
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 25. 11. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251608. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 5. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 11. 2020Nový člen vedeniaMgr. Mária Hájiková, konateľ
  3. 3. 4. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120005888
  4. 20. 1. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48004359

MH media servis s.r.o. – tržby 97 tis. € – IČO 48004359