SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48005177

ŠVARC Dental centrum s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pezinok · od 2015
IČO
48005177
DIČ
2120006438
Sídlo
Sama Chalupku 1/A, 902 01 Pezinok
firmy v okolí

KonateľMUDr. Juraj Švarc

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ŠVARC Dental centrum s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, v registri od 27. 1. 2015. Vo vedení firmy: Juraj Švarc. V roku 2025 mala firma tržby 444 tis. € (+32,7 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať232. z 1 181 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
444 tis. €
Za rok
+33 %
Od 2015
+1764 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2015—2016+123 %2017+36 %2018+15 %2019+64 %2020−0 %2021+58 %2022+59 %2023+8 %2024−9 %2025+33 %
  • Najlepší rok
    2016, +123 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,5 %
    +3,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,5 %
    +17,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,3 %
    +8,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    52,5 %
    −7,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby443 922 €334 578 €368 776 €341 146 €213 907 €135 727 €136 300 €83 212 €72 204 €53 230 €23 820 €
Výsledok hospodárenia15 466 €1 471 €3 027 €44 943 €9 016 €10 326 €15 584 €7 636 €2 561 €−9 023 €−26 768 €
Aktíva spolu166 746 €161 076 €216 381 €238 646 €135 158 €118 359 €99 343 €77 665 €69 022 €76 365 €91 084 €
Vlastné imanie79 240 €63 774 €62 303 €59 276 €14 333 €5 316 €−5 009 €−20 593 €−28 229 €−30 791 €−21 768 €
Podané30. 3. 202629. 4. 202520. 3. 202415. 3. 202313. 3. 202229. 3. 202114. 3. 20204. 3. 201926. 2. 201820. 3. 20176. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
232. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120006438
platiteľ od 20. 3. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sama Chalupku 1/A, 902 01 Pezinok
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 1. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 102112/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pezinok.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové služby.od 2015
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • Administratívne službyod 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
  • Vydavateľská činnosťod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 10. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025232. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 3. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2120006438
  3. 12. 4. 2023Nový spoločníkMUDr. Juraj Švarc, podiel 100 %
  4. 27. 1. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48005177

ŠVARC Dental centrum s.r.o. – tržby 444 tis. € – IČO 48005177