SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48023680

PKBB, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Višňové · od 2015
IČO
48023680
DIČ
2120001422
Sídlo
Višňové 331, 013 23 Višňové
firmy v okolí

KonateľMonika Bitušiaková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PKBB, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Višňové, v registri od 30. 1. 2015. Vo vedení firmy: Monika Bitušiaková a Branislav Bitušiak. V roku 2025 mala firma tržby 154 tis. € (−5,2 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať106. z 249 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
154 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2015
+146 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2015—2016+32 %2017−6 %2018+24 %2019+68 %2020+12 %2021+9 %2022+20 %2023−34 %2024+3 %2025−5 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,4 %
  • Najlepší rok
    2019, +68 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    +2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    6,9 %
    +9,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,0 %
    −18,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby154 167 €162 586 €157 694 €237 518 €198 375 €181 734 €161 906 €96 284 €77 721 €82 711 €62 691 €
Výsledok hospodárenia1 539 €−2 302 €−6 623 €6 485 €1 945 €2 626 €5 588 €−15 842 €141 €−485 €1 809 €
Aktíva spolu22 192 €96 858 €72 474 €79 855 €126 527 €83 406 €85 039 €77 809 €71 862 €56 901 €42 453 €
Vlastné imanie4 879 €3 340 €5 641 €12 264 €5 779 €3 834 €1 208 €−9 377 €6 465 €6 324 €6 809 €
Podané30. 5. 202622. 2. 202527. 3. 202426. 4. 20235. 3. 202218. 6. 202115. 10. 202021. 3. 201928. 3. 201829. 3. 201721. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
106. z 249 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120001422
platiteľ od 4. 6. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Višňové 331, 013 23 Višňové
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 1. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 66505/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43910 Pokrývačské práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Višňové.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Strechárod 2015
  • Klampiarstvood 2015
  • Izolatérstvood 2015
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2015
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2015
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pokrývačské práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 29. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43910), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025106. z 249
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pokrývačské práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 11. 2025Nový spoločníkBranislav Bitušiak, podiel 100 %
  3. 4. 6. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120001422
  4. 9. 4. 2015Presun sídlaVišňové 331 Višňovépredtým Mraziarenská 21 Bratislava
  5. 30. 1. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pokrývačské práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48023680

PKBB, spol. s r.o. – tržby 154 tis. € – IČO 48023680