SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48040428

MyDevice s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015
IČO
48040428
DIČ
2120006779
Sídlo
Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Juraj Valachovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MyDevice s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 20. 2. 2015. Vo vedení firmy: Juraj Valachovič. V roku 2025 mala firma tržby 1 mil. € (−13,5 %) a zisk 147 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať481. z 11 432 v odvetví
4/5

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 mil. €
Za rok
−13 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2015—2016+25 %2017×11,62018+221 %2019+49 %2020+6 %2021+14 %2022+61 %2023−16 %2024+27 %2025−13 %
  • Najlepší rok
    2017, ×11,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,4 %
    −2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    61,7 %
    −2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    32,7 %
    −2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    47,0 %
    +2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby1 024 589 €1 184 301 €933 499 €1 112 155 €692 852 €605 475 €572 897 €383 977 €119 510 €10 340 €8 260 €
Výsledok hospodárenia147 144 €194 251 €104 749 €201 533 €91 431 €115 748 €5 669 €4 815 €−1 149 €215 €−115 €
Aktíva spolu450 004 €549 223 €440 277 €453 285 €373 301 €296 059 €79 773 €37 409 €142 465 €9 766 €10 772 €
Vlastné imanie238 567 €305 174 €220 508 €238 677 €162 049 €121 917 €14 436 €8 766 €3 951 €5 100 €4 885 €
Podané30. 6. 202626. 6. 202529. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202129. 10. 202027. 6. 201930. 3. 201810. 3. 201721. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
481. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
42 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120006779
platiteľ od 1. 11. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 2. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 102546/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2015
  • administratívne službyod 2015
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2015
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • reklamné a marketingové službyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
26 zmlúv
spolu 6,3 mil. € · posledná 23. 3. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025481. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

30 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 30.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Juraj Valachovič
  3. 29. 6. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Juraj Valachovič
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Juraj Valachovič
  5. 1. 11. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120006779
  6. 30. 7. 2015Presun sídlaGalvaniho 7/D Bratislavapredtým Kominárska 2,4 Bratislava
  7. 20. 2. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48040428

MyDevice s. r. o. – tržby 1,0 mil. € – IČO 48040428