SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48045217

Broers, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015
IČO
48045217
DIČ
2120003424
Sídlo
Heyrovského 2051/12, 841 03 Bratislava – Lamač
firmy v okolí

KonateľRoman Čižmár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Broers, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Lamač, v registri od 24. 2. 2015. Vo vedení firmy: Roman Čižmár. V roku 2025 mala firma tržby 1,9 mil. € (−41,8 %) a zisk 51 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať51. z 749 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,9 mil. €
Za rok
−42 %
Od 2015
+66 %
02 mil.4 mil.6 mil.2015—2016+275 %2017−40 %2018−3 %2019−4 %2020+0 %2021−9 %2022−38 %2023+108 %2024+17 %2025−42 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,2 %
  • Najlepší rok
    2016, +275 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,7 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,0 %
    −6,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,4 %
    −4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    66,4 %
    +10,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby1 894 689 €3 254 207 €2 777 778 €1 335 768 €2 168 254 €2 371 736 €2 371 736 €2 471 941 €2 559 220 €4 278 623 €1 141 952 €
Výsledok hospodárenia50 918 €70 690 €33 669 €74 713 €61 056 €39 614 €−107 927 €−20 403 €91 009 €130 982 €2 223 €
Aktíva spolu945 809 €714 014 €1 367 783 €639 115 €616 033 €599 633 €554 008 €562 991 €508 476 €1 290 665 €288 490 €
Vlastné imanie317 499 €310 825 €240 134 €206 465 €131 752 €70 498 €30 884 €138 811 €229 214 €138 205 €7 223 €
Podané29. 6. 202629. 6. 202529. 6. 202430. 6. 202328. 6. 20223. 5. 202130. 6. 20201. 7. 201920. 6. 20188. 6. 201730. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
51. z 749 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
23 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120003424
platiteľ od 1. 5. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Heyrovského 2051/12, 841 03 Bratislava – Lamač
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 2. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 157604/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Lamač.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2015
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovínod 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
  • Prevádzkovanie vodnej záchrannej službyod 2015
  • Počítačové službyod 2015
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 29 tis. € · posledná 28. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Záhorská galéria Jána Mudrocha v Senici, Sadová 619/3, 905 01 Senica 1Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo zo dňa 22. 12. 20254 tis. €28. 4. 2026
  • Záhorská galéria Jána Mudrocha v Senici, Sadová 619/3, 905 01 Senica 1Zmluva o dielo25 tis. €22. 12. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4335), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202551. z 749
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 12. 2021Presun sídlaHeyrovského 2051/12 Bratislava - mestská časť Lamačpredtým Obchodná 25/61 Sečovce
  3. 1. 5. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2120003424
  4. 24. 2. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48045217

Broers, s. r. o. – tržby 1,9 mil. € – IČO 48045217