SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/48046302

PFA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľký Krtíš · od 2015
IČO
48046302
DIČ
2120007516
Sídlo
Ľ. Štúra 835/3, 990 01 Veľký Krtíš
firmy v okolí

KonateľIng. Patrik Fajčík

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PFA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Krtíš, v registri od 12. 2. 2015. Vo vedení firmy: Patrik Fajčík. V roku 2025 mala firma tržby 74 tis. € a zisk 31 tis. €.

4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
74 tis. €
Za rok
×9,2
Od 2015
+380 %
025 tis.50 tis.75 tis.2015—2016−65 %2017−31 %2018−3 %2019−17 %2020+0 %2021+54 %2022×6,82023−54 %2024−45 %2025×9,2
  • Najlepší rok
    2025, ×9,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    42,4 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    101,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    48,1 %
    +109,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    52,8 %
    −50,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby73 558 €8 016 €14 546 €31 505 €4 616 €3 000 €3 000 €3 600 €3 700 €5 324 €15 336 €
Výsledok hospodárenia31 168 €−12 251 €−1 455 €5 123 €−530 €2 153 €−3 016 €571 €1 327 €1 307 €1 424 €
Aktíva spolu64 786 €20 016 €24 914 €32 353 €26 228 €11 833 €6 870 €12 162 €12 138 €10 909 €13 231 €
Vlastné imanie30 609 €−559 €11 691 €13 146 €8 023 €8 766 €6 613 €9 629 €9 058 €7 731 €6 424 €
Podané4. 6. 202617. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202330. 6. 202221. 6. 202111. 6. 20201. 7. 201921. 5. 201820. 6. 201731. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1835. z 6 701 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2120007516
platiteľ od 11. 2. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ľ. Štúra 835/3, 990 01 Veľký Krtíš
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 2. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 27721/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľký Krtíš.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2024
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2024
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2024
  • Administratívne službyod 2024
  • Vedenie účtovníctvaod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251835. z 6 701
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 4. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 4. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 2. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2120007516
  3. 12. 2. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/48046302

PFA, s.r.o. – tržby 74 tis. € – IČO 48046302